KIZILAY ŞUBESİ RAMAZANDA VATANDAŞLARIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEK

Akşehir Kızılay Şubesi her ramazan olduğu gibi bu Ramazanda'da vatandaşın yanında olmaya devam edecek.


KIZILAY ŞUBESİ RAMAZANDA VATANDAŞLARIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEK

Konuya ilişkin olarak Akşehir Kızılay Şubesi tarafından şu ifadelere yer verildi: "Görevimiz ve amacımız olan mazlumun,ihtiyaç sahibinin yanında olmayı daha önce öğlenleri tabıldot olarak aşevimizde verdiğimiz yemeği,Ramazan boyunca da  iftarlık yemek dağıtımı ile ulaşarak yapmaya çalışacağız.
Yardım hizmetimiz de sayıca yetersiz Kızılay personeline ,belediye çalısanları ile Akşehir Belediye Başkanımız Salih Akkaya tarafından destek olunmakta,iftar yemeğimize Halk Ekmek tarafından üretilen pideler ile katkı vermektedirler.
Daima bizim yanımızda olan yardıma muhtaç,ihtiyaç sahiplerine ulaşmamızda desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanımız Salih Bey'e çok teşekkür ederiz.Tüm halkımızı bu seferberlik durumunda maddi manevi bizim yanımızda olmaya davet ediyoruz.
Şehirimizde bize sürekli yardımlarını esirgemeyen adı bizde saklı iş adamlarımız,kuruluşlarımız, esnafımız yardım sevenlerimize de teşekkür ederiz.
Ramazanda az demeden çok demeden paylaşmak isteyen gönüldaşlarımızı ,Akşehir Aş Evimizde günlük 2500 kap olarak planladığımız iftar yemeklerine ortak olmaya davet ediyoruz. Kaynayan kazanda benimde tuzum olsun diyorsanız sizleri Şube merkezimize bekliyoruz.." 
HABER / MEHMET İNCE