KAYMAKAM VURAN’IN HANE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran VURAN başlatmış olduğu “Kalpten Kalbe Bir Yol Vardır” projesi kapsamında her hafta düzenli olarak yaptığı hane ziyaretlerine bu haftada ilçe mahallelerinde ikamet eden vatandaşların evlerini ziyaret ederek devam etti.


KAYMAKAM VURAN’IN HANE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Ziyarette vatandaşların evlerine konuk olan Kaymakam  VURAN, ailelerle yakından ilgilenerek talep ve sorunlarını dinleyerek ailelerin Ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Ayrıca aile bireylerinin sağlık durumları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretlerinin ardından açıklamada bulunan Kaymakam VURAN, " Vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek hasbihal etmek ve onları dinlemek, kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak, devletimizin şefkatli elinin yanlarında olduğunu hissettirmek amacıyla ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın problemlerini çözmek bizim en önemli görevimiz. Sorunların çözümü için kanunlar çerçevesinde devletimizin her türlü imkânını seferber edeceğimizden vatandaşlarımızın şüphesi olmasın " diye konuştu.
Kaymakam Vuran'a  ziyaret sırasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdiresi Meryem SEVİNÇ, Doğanyurt Mahalle Muhtarı Bahri DUMAN ve Çeltik Hastanesinde görevli sağlık personeli Halime ŞİMŞEK eşlik etti.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN