GENÇLİK MERKEZİ YARDIMA MUHTAÇ AİLELERİ UNUTMADI

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam Akşehir Gençlik Merkezi "Ramazanda İyilik Bereketlenir" sloganıyla yardıma muhtaç aileleri unutmuyor.


GENÇLİK MERKEZİ YARDIMA MUHTAÇ AİLELERİ UNUTMADI

Akşehir  Gençlik Merkezi tarafından Ramazan ayının göstergesi olan yardımlaşma duygusunu geliştirmek ve ihtiyaç sahibi aileleri bir nebze mutlu edebilmek amacıyla gençlik liderleri ve gönüllü gençler tarafından Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileler Kaymakamlık tarafından tespit edildikten sonra  Alışveriş çeki veya gıda kolisi ulaştırıyorlar. 
 Akşehir Gençlik Merkezi bu kampanya ile maddi ve manevi açıdan muhtaç ailelere bağış ve yardımlarda bulunarak üyelerine toplumsal dayanışma ve yardımlaşma bilincini kazandırmayı hedefliyor. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Akşehir Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz "Bu mübarek günlerde çevremizde ihtiyaç sahibi ailelerin sevincine bir nebze olsun katkı sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Bu yardım kampanyasında çok sayıda genç üyemiz toplumsal duyarlılık göstererek dahil oldu. Gençlik Merkezimiz sadece Ramazan da değil her zaman böyle yardımlar yapmaya devam ve üyelerini bu yönde teşvik etmeye devam edecektir. Bu anlamlı kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. 
HABER / MEHMET İNCE