İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN AŞI ÇAĞRISI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Tüm öğretmenlerimizin ve eğitim çalışanlarımızın aşı randevuları Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlandı. Mesai arkadaşlarımız an itibarıyla randevularını e-Nabız’dan alabilirler" dedi.


İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN AŞI ÇAĞRISI

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da, sosyal medya hesabından ve müdürlüğün web sayfasından bir paylaşım yaparak ilçede görev yapan tüm öğretmenlere aşı olmaları konusunda çağrıda bulundu. 
Bilime, sağlık çalışanlarına ve aşıya güvenmelerini isteyen İşcan, Eylül ayına daha sağlıklı ve daha güvenli bir şekilde girmenin yolu aşı olmadan geçtiğini vurguladı. 
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan çağrısında şunları söyledi:
"7 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz aşı randevuları açıldı. Öğretmenlerimizi tereddütsüz aşı olmaya davet ediyorum. İnşallah, aşı ile bağışıklık kazanacak ve salgını gündemimizden çıkaracağız. Eylül ayına yani yeni eğitim öğrerim yılına güvenli bir şekilde girmemiz, çocuklarımıza top yekun kavuşabilmemiz, toplumsal bağışıklığa katkı sunabilmemiz ve her konuda olduğu gibi bu konuda da örnek ve önder bireyler olmamız için aşı olmamız gerekiyor. Bizler, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere güveniyor ve bu çağrımıza icabet edeceğinize inanıyoruz. Bilime güvenin, aşıya güvenin." 
HABER / SERKAN  AKGÖL