ENGİLLİ MAHALLESİ YAYA ALT GEÇİDİ TAMAMLANIYOR

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya Engilli Mahallesi yaya alt geçidinde incelemelerde bulunarak, mahalle halkıyla buluştu.


ENGİLLİ MAHALLESİ YAYA ALT GEÇİDİ TAMAMLANIYOR

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya mahalle ziyaretleri kapsamında Engilli  Mahallesi halkıyla buluşarak mahallede yapımı devam eden yaya alt geçidinde incelemelerde bulundu. Her fırsatta ve sık sık mahalle ziyaretlerini gerçekleştirdiğinin altını çizen Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “Her mahallemize en iyi hizmeti vermek için büyük çaba gösteriyoruz. Mahallelerimizdeki hemşehrilerimizin istek ve taleplerini dinleyerek bunlara çözümler üretmeye çalışıyoruz. Akşehir Belediyesi olarak hemşehrilerimiz  için daha güzel, sağlıklı ve yaşanılabilir bir şehir oluşturmak en büyük hedeflediklerimizden bir tanesidir. Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına tüm arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.
“Hemşehrilerimizi  dinleyerek çözümler üretiyoruz”
Başkan Akkaya, “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla hareket ettiklerini, hayata geçirdikleri hizmetler ve projeler ile yürüttükleri tüm çalışmalarda buna büyük özen gösterdiklerini belirterek, “Her zaman hemşehrilerimizle bir aradayız. Akşehir  Belediyesi olarak ilçe merkezinden Akşehir'in en uzak mahallesindeki en son sokağına kadar olan eksikliklerden sorumluyuz. Mahallelerimizin ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını her fırsatta hemşehrilerimizi dinleyerek çözümler üretiyoruz. Bu sayede şehrimizin  her bir mahallesi, sokağı ve insanı gerekli hizmete kavuşmuş oluyor. Hemşehrilerimizle el ele gönül gönüle vererek yılmadan, yorulmadan çalışıyoruz” şeklinde konuştu.Başkan Akkaya; yaptığı ziyaretlerde mahalle sakinlerine yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek onların istek ve taleplerini dinledi.
“AKŞEHİR'İN  SADECE BUGÜNÜNE DEĞİL 
GELECEĞİNE DE 
YATIRIM  YAPIYORUZ”
Başkan Salih Akkaya, “İlçemizdeki tüm mahallelerimizi fırsat buldukça ziyaret etmeye ve hemşehrilerimizle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Muhtarlarımızla ve mahalle sakinlerimizle yaptığımız bu buluşmalar, istişareler hem hizmetlerimizin hayata geçmesinde hem de şekillenmesinde bir hayli verimli oluyor. Ziyaretlerimizde hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz, yapılması gereken işlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu buluşmalarımız neticesinde de Akşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütüyoruz. İlçemizde hayata geçireceğimiz projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dikkate alarak hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımız da yapılan tüm projelerimize sahip çıkıyor. Böylece ilçemizin sadece bugününe değil, geleceğine de yatırım yapmış oluyoruz. Bizler, şehrimiz için hemşehrilerimize hizmet için çaba göstermeye devam ediyoruz. Tabii her zaman olduğu gibi bizleri sıcak ve samimi bir şekilde gönüllerinde misafir eden tüm hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
HABER / MEHMET İNCE