KADINHANI BELEDİYESİ İSTANBUL FUARINA DAMGA VURDU

KOSİAD tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Konya Tanıtım Günleri’ne “Kadınhanı Belediyesi damga vurdu.


KADINHANI BELEDİYESİ İSTANBUL FUARINA DAMGA VURDU

KONSİAD tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Konya Tanıtım Günleri’ne Yenikapı etkinlik alanında Kadınhanı Belediyesi standı  damga vurdu.Tahinli pideleri ile nam salan Kadınhanı standına  misafirler yoğun ilgi gösterdi.
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Yenikapı Etkinlik Alanı'nda düzenlenen Konya Tanıtım Günleri'nde Kadınhanı standını ziyaret etti. Bakan Kurum'a ziyareti sırasında İstanbul Valisi Ali Yerlikaya eşlik etti.Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet BademÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile istişarelerde bulunarak tahinli pide ikram etti. Kadınhanı Belediye Başkanı Mehmet Badem; ayrıca coğrafi işaret belgesi olan tahinli pide hakkında bilgi verirken misafirlere Kadınhanı kömbesi, Atlantı dededağ tulum peyniri de ikram edildi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay İstanbul Ak parti il başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy da Kadınhanı Belediyesi standını ziyaret edenler arasında idi.
HABER MERKEZİ