TARAFTARLARA MAÇ YASAĞI GETİRİLDİ

Kırmızı Sokak Taraftar Grubunda yer alan Akşehirsporlu bazı taraftarlara stada yabancı madde sokmak ve toplu halde küfür etmekten 1 sezon boyunca maçlardan men cezası getirildi.


TARAFTARLARA MAÇ YASAĞI  GETİRİLDİ

Akşehirsporlu taraftlarlara gelen cezaya tepki gösteren Kırmızı Sokak Taraftar grubu şu ifadelere yer verdi: Darbe Mi Yaptık,Adam Mı Öldürdük,Silahlı Terör Örgütü Mü Kurduk Biz Ne Yaptık ??
Şehrimizin Markası,Tribünlerimizin Yürekli Savunucusu Kırmızı Sokak Taraftar Grubu Bugün İtibariyle Yok Edilmiştir.
15 Yılı Aşkın Süredir Akşehirspor’umuzu Hiçbir Çıkar,Menfaat Gözetmeden Destekleyen Taraftar Grubumuzun Olmazsa Olmaz Neferleri Ülkemizin Her Stadyumunda Yaşanan Ciddiye Dahi Alınmayacak Bir Takım Tezahüratlar Bahane Gösterilerek 6222 Kapsamında 1 Yıl Boyunca Tribünlere Ve Maçlara Girme Yasağı Almıştır.Takımımızın Küme Düşme Tehlikesi Yaşadığı Şu Dönemde Ve İkinci Yarı Muhakkak Taraftarın Tribünde Olması Gerektiği Bu Zamanda Çeşitli Bahaneler Gösterilerek Kırmızı Sokak’ı Tribünlerden Bile Bile Koparmak Hangi Aklın Ürünü Yada Hangi Akşehirspor Ve Kırmızı Sokak Düşmanının İşi? Kırmızı Sokak Size Ne Yaptı???
Ne Mi Yaptı;
Kırmızı Sokak,Akşehirde Sporun Olduğunu Hatırlattı.
Kırmızı Sokak,İnsanları Tribüne Çekti.Toplumsal Etki Yarattı. 
Kırmızı Sokak,Pazar Günü İnsanların Heyecanlanmasına Ve Mutlu Olmasına Sebep Oldu.
Kırmızı Sokak,Maddi Sıkıntı Çeken Yönetimler İçin Kapı Kapı Para Dilendi.
Kırmızı Sokak,Peşinatını Alamayan Topçuları İkna Edip Kulüpte Kalmasını Sağladı Onlar İçin Para Topladı.
Kırmızı Sokak,Maçlar Ertelenmesin Diye Stad Temizledi.
Kırmızı Sokak,Size Marka Değeri Kattı Ve Tanıttı
Kırmızı Sokak,Size Milyonlarca Lira Harcayarak Yapamayacağınız Reklamı Ve Tanıtımı Yaptı.
Ama Hepsi Kocaman Bi Hiççç Oldu.
Kırmızı Sokak Taraftar Grubu Bu An İtibariyle Bütün Faaliyetlerini Yapılan Bu Yanlıştan Dönülmediği Sürece Kalıcı Olarak Durdurmuştur.
İkinci Yarıda Çok Zorlu Maçların Bizi Beklediği Dönemde Kırmızı Sokak’ın Olmadığı Bir Tribünde Alınacak Skorları,Oluşturulamayacak Taraftar Baskısını Siz Kamuoyunun Takdirine Bırakıyoruz.Tribünün Her Köşesi Artık Sizin Biz Yokuz… Çok Sevdiğimiz Akşehispor’umuza Üzülerek Söylüyorum Küme Düşmeme Yolunda Başarılar Diliyoruz" 
HABER / MEHMET İNCE