GENÇLER BUGÜNÜN GENÇ YILDIZLARI LAKİN YARININ BÜYÜK OYUNCULARIDIR

Akşehir Gençlik Spor dün Afyon BJK futbol okulları ile karşı karşıya geldi akşehirspor tesislerinde oynanan maçta 2005 2006 doğumlu Genç yetenekler sahadaydı.


GENÇLER BUGÜNÜN GENÇ YILDIZLARI LAKİN YARININ BÜYÜK OYUNCULARIDIR

Akşehir Gençlik Spor Antrenörü Samet AYVAZ. Saha içi ve saha dışı antrenman performansı ne kadar önemli ise Bir sporcu için oynadığı maç sayısı ve performansı da o kadar önemlidir dedi sporcuların maç ritmini yakalamaları için çok sayıda maç yapmaları gerektiğini belirtti.
Afyon BJK futbol okulları antrenörü Murat Keser. Gençleri sahada görmek onların bu mücadelesini görmek bizlere onur ve gurur veriyor dedi misafir perver tavırlarından dolayı Akşehir gençlik spor camiasına ve Akşehir Gençlik Spor antrenörü Samet Ayvaz'a teşekkürlerini sundu.
... Maç sonu iki takım da Akşehir Hıdırlık sofrasında yemekte buluştu ve iki Teknik adam da. Bu imkanı bizlere sağlayan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya kşehir kültür Müdürü İbrahim Öncel ve Akşehirspor tesislerini maçın oynanması için hazır hale getiren Akşehir ilçe Spor Müdürü Eyüp Yılmaz'a teşekkür ettiler