DOKTOR EKREM KARAKAYA'NIN İSMİ YAŞATILACAK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, görevi başında uğradığı silahlı saldırıcı sonucu şehit edilen Uz. Dr. Ekrem Karakaya’nın isminin yaşatılacağını söyledi.


DOKTOR EKREM KARAKAYA'NIN İSMİ YAŞATILACAK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, görevi başında uğradığı silahlı saldırıcı sonucu şehit edilen Uz. Dr. Ekrem Karakaya’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Konya’da ikamet ettikleri adreste aile üyeleri ile bir araya gelerek başsağlığı dileyen Genel Başkan Yardımcısı Usta, sonrasında ise Konya Şehir Hastanesi’ne geçerek hastane yöneticilerine ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı diledi. Şehit Dr. Karakaya’nın saldırıya uğradığı poliklinik odasında dua eden Usta, “ Görevine âşık, örnek bir hekim olan Dr. Ekrem Karakaya ismini Konya’da yaşatacağız. Mekânı Cennet olsun” dedi.
Şehit Dr. Ekrem Karakaya’nın evinde ve Konya Şehir Hastanesi’nde gerçekleştirilen taziye ziyaretleri sırasında Genel Başkan Yardımcısı Usta’ya, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç’da eşlik ettiler.
HABER MERKEZİ