BAKAN KASAPOĞLU'DAN AKŞEHİR ZİYARETİ

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Akşam saatlerinde bir dizi incelemede bulunmak üzere Akşehir’e geldi. AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın eşlik ettiği Bakan Kasapoğlu ilk olarak tadilat çalışmaları başlanılan Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumunu ziyaret etti.


BAKAN KASAPOĞLU'DAN AKŞEHİR ZİYARETİ

Stadyum önünde Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve ilçe protokolü tarafından karşılanan Bakan Kasapoğlu ve beraberindeki heyet için Akşehir Gençlik Merkezi gönüllü gençleri de meşale yakarak tezahürat yaptı. Gençlerin yoğlun ilgisi ile stadyumda yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu’ndan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da yeni bir stadyum talebinde bulundu.

Bakan Kasapoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra yürüyerek Akşehir Gençlik Merkezi’ne geçti. Burada basketbol oynayan gençlerle kısa bir süre sohbet eden Bakan Kasapoğlu daha sonra genlerin isteğini kırmayarak basket atışları yaptı. Gençler ve velileriyle fotoğraf çektiren Bakan Kasapoğlu daha sonra Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerine geçti. Buradaki istişarenin ardından Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya tarafından Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na üzerinde tarihi Akşehir Evlerinin bulunduğu bir tablo armağan edildi. Bakan Kasapoğlu temaslarının ardından Akşehir’den ayrıldı.