ÇELTİK BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Çeltik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Meşe yol çalışmalarını yerinde inceledi.


ÇELTİK BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın Fen İşleri ile birlikte yürütmüş olduğumuz Çeltik-Eskişehir arası ve Fatih Mahallesi yayla mevkiinin toplamda 8.5 Km yol asfaltlaması ve genişletme çalışmasını tamamlandık. Tamamlanan yol çalışmasını Belediye Başkanımız Ali MEŞE, İlçe Başkanımız Hacı ZUHAL ve MHP  İlçe Başkanımız Mehmet Ali DEMİRKAZIK incelemelerde bulundular. 
Belediye Başkanımız Ali MEŞE; Çeltik - Eskişehir bağlantı yolunda ilçemize ait olan 5 Kilometre uzunluğundaki yolun trafik akışının daha rahat sağlanması adına yol genişletme ve asfaltlama çalışmasını tamamladık. Fatih Mahallemizin yayla mevkisinindeki yolunda asfalt çalışması tamamlandık. Desteklerini Bizlerden Esirgemeyen; Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sayın Leyla Şahin Usta’ya, Milletvekilimiz Sayın Orhan ERDEM’e, İl Başkanımız Sayın Hasan ANGI’ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim ALTAY’a ve İlçe Başkanımız Sayın Hacı ZUHAL'a teşekkür ederim. İlçemize ve tüm Mahalle halkımıza hayırlı uğurlu olsun."  HABER MERKEZİ