ÇIKAN KAVGADA ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ

Akşehir'de çiftçi A. K.'nin tabancayla mübaşir İbrahim Çık'ı (56) öldürdüğü olayda kavgayı ayırmaya çalışırken vurularak ağır yaralanan Emrah Coşkun (34) da kurtarılamadı.


ÇIKAN KAVGADA  ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ

Akşehir'de  çiftçi A. K.'nin tabancayla mübaşir İbrahim Çık'ı (56) öldürdüğü olayda kavgayı ayırmaya çalışırken vurularak ağır yaralanan Emrah Coşkun (34) da kurtarılamadı. Diğer yaralı A. G.nin  tedavisi ise sürüyor.Olay, önceki gün  saat 15.30 sıralarında Akşehir ilçesi Doğrugöz Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre A. K. Akşehir Adliyesi'nde mübaşir İbrahim Çık ile tartıştı ardından tabancayla ateş açtı. Vurulan Çık, ağır yaralandı. Bu sırada Zanlıya engel olmaya çalışan A.G. ile Emrah Coşkun da isabet eden saçmalarla yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ambulanslarla Akşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Sağlık durumu ağır olan İbrahim Çık, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Yaralılar A. G. ve Emrah Coşkun, daha sonra Konya merkezdeki çeşitli hastanelere sevk edildi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.
Akşehir Devlet Hastanesi'nde ilk müdahalesi yapıldıktan Konya'daki Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilen yaralılardan Emrah Coşkun da kurtarılamadı. Kavgayla ilgili ölü sayısı, 2'ye yükseldi. Diğer yaralı A. G. ile A.K'nin tedavisi ise sürüyor.
HABER MERKEZİ