İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT'TEN YUNAK'A ZİYARET

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Yunak ilçesine ziyarette bulunarak bir dizi temas gerçekleştirdi.


İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ  MURAT YİĞİT'TEN YUNAK'A ZİYARET

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Yunak ziyaretleri kapsamında ilk önce, okul ve kurum müdürleri ile bir toplantı yaparak yeni eğitim öğretim yılına hazırlık çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yunak Anadolu İmam Hatip Lisesinde yapılan toplantıya okul ve kurum müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürü Abdullah Tunçez ve Kerim Atik katıldı. 
Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçen Yiğit, burada ilçenin eğitim durumu hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Işcan' dan bilgi aldı.
Kaymakamı Murat Karahan ve Belediye Başkanı Ali Konak ile makamlarında bir araya gelen Murat Yiğit, okulların durumu, yeni eğitim öğretim hazırlıkları, personel durumu gibi konularda istişarelerde bulundu.Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit daha sonra sırasıyla Yunak Öğretmenevi, İnönü Ortaokulu, KOP projesi kapsamında yapılan kütüphane ve laboratuvarı ile Merkez Anaokulunu ziyaret etti. 
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit'te teşekkür etti. Yiğit de, Yunak'ta olmaktan mutlu olduğunu belirterek milli eğitim çalışanlarına, okul yöneticilerine ve İşcan'a teşekkür etti. 
HABER / SERKAN AKGÖL