İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT'İN DOĞANHİSAR VE KADINHANI PROGRAMI

Konya İl Millî Eğitim Müdürü Murat Yiğit, 23 Ağustos 2022 tarihinde çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak amacıyla Doğanhisar ve Kadınhanı İlçelerine gitti.


İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT YİĞİT'İN DOĞANHİSAR VE KADINHANI PROGRAMI

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit'in  ilk durağı Doğanhisar oldu. İlçe Kaymakamı İslam Timur ve Belediye Başkanı Süleyman Pekmez'i makamlarında ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne giderek İlçe Müdürü Mehmet Akif Gündüz'den yürütülen eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı. 2022 ? 2023 Eğitim Öğretim Yılı hazırlık çalışmaları kapsamında okul ve kurum müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.Doğanhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Doğanhisar Atatürk Ortaokulu bünyesinde açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında eğitim alan öğrencileri ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Görevli öğretmenlerden yapılan çalışmalara dair bilgi aldı.Son olarak Doğanhisar Çınaroba Köy Yaşam Merkezi olarak açılması planlanan kapalı durumdaki okul binasında incelemelerde bulundu. Daha sonra Kadınhanı İlçesine geçen Murat Yiğit, İlçe Belediye Başkanı Mehmet Badem'i makamında ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne giderek İlçe Müdürü Mehmet Yavuz'dan yürütülen eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı. 2022 ? 2023 Eğitim Öğretim Yılı hazırlık çalışmaları kapsamında ilçe genelindeki okul ve kurumların müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.
Kadınhanı Ziya Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesinde açılan destekleme ve yetiştirme kurslarında eğitim alan öğrencilerimizi ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Görevli öğretmenlerden yapılan çalışmalara dair bilgi aldı.Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit Kadınhanı'nda son olarak Köy Yaşam Merkezi olarak açılması planlanan kapalı durumdaki Kadınhanı Şahören İlkokulu binası ve çevresinde incelemelerde bulundu.

HABER MERKEZİ