KONYASPOR TEKNİK HEYETİNDEN,HARP MALULÜ GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Anadolu Kartalı Konyaspor'un Teknik Heyeti 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şubesini ziyaret ederek şehit aileleri ve gaziler ile sohbet ederek Büyük Zaferin 100'ncü Yıldönümünü kutladı.


KONYASPOR TEKNİK HEYETİNDEN,HARP MALULÜ GAZİLER DERNEĞİNE ZİYARET

Ziyarete ev sahipliği yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Konya Şube Başkanı Gazi Süleyman Ege;Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut ve beraberindeki teknik heyetin bu kutlu günde yapmış oldukları anlamlı ve nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek,Konyaspor Camiası başta olmak üzere Yönetim Kurulu, Teknik Heyet ve tüm sporcuları Eskişehir'de oynanan Fenerbahçe maçında 1-0 galibiyetle ayrılmalarından dolayı tebrik ediyorum dedi.
Şehit Aileleri ve Gaziler ile tek tek tanışan İlhan Palut Hoca; "Bu önemli günde burada olmaktan çok mutlu olduklarını, Türk Milletinin Zafer Bayramını tebrik ettiğini, millet olarak şehit ailelerine ve gazilere minnettar olduklarını, her zaman onların yanında oldukları" dile getirdi. İmzalı Formayı Şube Başkanı Gazi Süleyman Ege'ye takdim eden İlhan Palut ve teknik heyet derneği gezerek dernek tarihçesi hakkında bilgi aldılar.
Ziyaret şehitlerimiz için edilen duadan sonra şehit aileleri ve gazilerimiz ile çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
HABER MERKEZİ