KONYA EMNİYETİ’NİN UYUŞTURUCUYLA MÜCADELESİ SÜRÜYOR

Akşehir'de polisin düzenlediği operasyonda 3 bin 300 adet doldurulmuş makaron, çok sayıda hint keneviri ve 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilirken, olaylarla ilgili 6 kişiye işlem yapıldı.


KONYA EMNİYETİ’NİN UYUŞTURUCUYLA MÜCADELESİ SÜRÜYOR

Konya Emniyet Müdürlüğü’nün zehir tacirleri ve sokak satıcılarına yönelik operasyonları devam ediyor. Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin bu kapsamda ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalarda birçok şüpheli yakalandı. 
0İki evde ve bir araçta yapılan aramada bir miktar esrar maddesi, çok sayıda hint keneviri ve uyuşturucu hap, 3 bin 300 adet doldurulmuş makaron, 1 adet ruhsatsız av tüfeği ile 12 adet av fişeği ele geçirildi.

Olayla ilgili A.B., Ö.Ü., E.D., H.Ş., H.A. ve A.Ö. isimli 6 şüpheliye uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak veya kullanmak suçlarından işlem yapılırken Ö.Ü. isimli şüpheliye Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu’nca, A.B. isimli şüpheliye de uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçundan ayrıca işlem yapıldı.
HABER / MEHMET İNCE