MEDAŞ, MUHTAR MEMNUNİYETİNDE BİRİNCİ!

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.,Türkiye geneli 21 elektrik dağıtım şirketi arasında Elektrik Hizmeti Muhtar Memnuniyet Araştırması Anketi’nde üç kez üst üste 1. oldu birinci oldu.


MEDAŞ, MUHTAR MEMNUNİYETİNDE BİRİNCİ!

21 elektrik dağıtım bölgesinde yapılan çalışmada, Muhtar Memnuniyet Araştırması gerçekleştirildi. Açıklanan sonuçlarda MEDAŞ Türkiye geneli elektrik hizmeti muhtar memnuniyeti en yüksek şirket oldu. MEDAŞ, her zaman muhtarlardan gelen taleplere öncelik veriyor. “Muhtar Whatsapp Hattı” ile muhtarlardan gelen şikâyet ve talepleri hızlı bir şekilde sonuçlandırıyor. Muhtarlar bölgelerindeki MEDAŞ yöneticisiyle direkt iletişim kurabiliyor. 186 çağrı merkezi “VIP tanımlaması” sayesinde hat yoğunluğunda muhtarlar önceliklendirilerek müşteri temsilcisine ulaşabiliyor.
Genel Müdür Erol UÇMAZBAŞ, “Yerel yönetimde muhtarlarımızın önemini biliyoruz. Bu nedenle, muhtarlarımızın öneri, şikâyet ve taleplerine en hızlı şekilde çözüm bulmaya gayret gösteriyoruz. Kurduğumuz sistemlerle amacımız en kısa sürede geri dönüş yapmaktır.  Önemli olan bu talepleri almak değil, bu gelen taleplerle ilgilenmek. Biz buna önem verdik ve takip ettik” dedi.
MEDAŞ, “Enerjisiz Hayat Düşünülemez” ilkesinden hareket ederek, hizmet verdiği 6 ilde hayata geçirdiği yatırımlar ile modernbir alt yapı hizmeti sağlarken insan odaklı yönetim ilkelerini kullanarak kesintisiz, kaliteli ve güvenli enerji sunma çalışmalarının karşılığında enerji sektöründehizmet kalitesi müşteriler tarafından en çok beğenilen şirket olmaya devam ediyor.
HABER MERKEZİ