DAĞCILARDAN SEYİR KAYALIKLARI ZİRVESİ

Akademik (Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü) ev sahipliğinde Bölgesel seyir kayalıkları zirvesi gerçekleştirildi.


DAĞCILARDAN SEYİR KAYALIKLARI ZİRVESİ

Yapılan etkinlikle ilgili olarak Akademik Kulübünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Seyir Kayalıklarına Rahmetli Adem Amcanın evinden başlanıldı. 
Bölgesel bir etkinlik şekilinde olan etkinliğimiz;
Afyonkarahisar TDF İl Temsilcimiz İsmail AVCIOĞLU Hocam, AFDOS Kulübü, Çay Trekking, Bolvadin Terekking, Sultandağı Doğa Sporları, ılgın Doğa Severler, Konya Doğa Severler ile güzel bir havada Zirvemizi gerçekleştirdik. Pastel renklerle bezeli coğrafya bizlerde güzel duygular ve fotoğraf için stüdyo oluşturmuştur.
Etkinliğimizi Lösemili çocuklar haftası olmasıyla da önemi büyüktü. Zirvede hastalıklarıyla mücadelerinde dualarda bulunduk.
Bu rota da en son Kulübümüz kurucu üyelerinden Feridemiz içinde yürüdük. Mekanı Cennet olsun inşallah.
Belirlenen sürelerde etkinliğimiz gerçekleştirilip başlanılan nokta olan Adem Amcanın evinde son bulundu. Ekibimiz kabri başında da dualar edip ayrıldı. Birdaha etkinliğimiz daha da güzel olması dileklerimizle bu güzel dostlarla tekrar bir arada olur, bölgemiz sporcuları daha da çoğalarak bilinçlenen ekiplerimizle bir arada oluruz.
Herkese teşekkürlerimi sunarım.
HABER / MEHMET İNCE