NARKOTİK ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT VERMİYOR

Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri zehir tacirlerine geçit vermemeye devam ediyor.


NARKOTİK ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT VERMİYOR

Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerinin yaptığı uyuşturucu operasyonunda yedi şüpheli şahıs ile birlikte çeşitli uyuşturucu madde ele geçirildi.
Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri; uyuşturucunun ülkemizin güvenliği açısından oluşturduğu tehdit ile insan sağlığına yönelik zararlarıyla mücadele kapsamında operasyonlarını aralıksız sürdürüyor.
Narkotik ekipleri yaptığı çalışmalar kapsamında aralarında kavga eden yedi kişinin kavgayı uyuşturucu meselesi yüzünden yaptığını tespit etti. Kavganın uyuşturucu meselesi yüzünden çıktığının belirlenmesi üzerine operasyon yapan narkotik ekibi B.Ç., M.Ö., M.S., O.P., A.Y., M.B. ve K.V. olduğunu belirledi. Kimlikleri tespit edilen yedi şüpheliden B.Ç., M.Ö., M.S., O.P., A.Y., M.B. gözaltına alındı. Şüphelilerin ev, araç ve üzerlerinde yapılan aramada 15 gram esrar, 2 gram kenevir tohumu, 5 extacy hap, bir miktar eroin ve bir adet hassas terazi ele geçirilerek el konuldu. 
Gözaltına alınan şüpheli altı şüpheliden birisi emniyetten serbest bırakılırken işlemleri tamamlanan beş şüpheli hakkında “Uyuşturucu Madde Bulundurmak, Kullanmak ve Uyuşturucu Madde Ticareti” suçlarından işlem yapıldı. Şüpheliler haklarında yapılan işlemlerin ardından Adli makamlara sevk edilen şahıslardan M.B. ve M.Ö. tutuklanırken diğerleri serbest kaldı. 
HABER / MEHMET İNCE