AFYON İL MİLLİ EĞTİİM MÜDÜRÜNDEN SULTANDAĞI ZİYARETİ

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci "Afyonkarahisar Valiliği Sultandağı Kod Afyon Kodlama ve Sanat Atölyeleri" Çalışmalarını Yerinde Ziyaret Etti...


AFYON İL MİLLİ EĞTİİM MÜDÜRÜNDEN SULTANDAĞI ZİYARETİ

Afyonkarahisar Valiliğince yürütülen proje kapsamında Bilsem ve Kendin Yap Atölyesi olmayan dezavantajlı bölgelerde ki 4 -12 yaş grubu okul çağındaki  çocukların kültür, sanat, sağlık, spor vb. sosyal hizmetlere erişimlerini sağlamak için açılması planlanan Kod Afyon Merkezlerindeki çalışmaları yerinde incelemek üzere İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci ve Şube Müdürü Murat Diktaş Sultandağı ve Bolvadin İlçelerini ziyaret etti.
Ziyaretler kapsamında Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ile görüşerek fikir alış verişinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci, kodlama, resim ve müzik atölyelerini gezdi. Ardından Bolvadin İlçe Halk Eğitim Merkezi Binasında açılacak olan Afyonkarahisar Valiliği Bolvadin Kod Afyon Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyaretler İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci 'nin özverili çalışmalarından dolayı yetkililere teşekkür etmesi ile sona erdi.
HABER MERKEZİ