MİLLETVEKİLİ ORHAN ERDEM’DEN GENÇ SEÇMENLERE ÇAĞRI

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Yunak ve Çeltik ilçelerinde genç seçmenlere seslendi. Türkiye Yüzyılı’nın inşasında bir tuğla da gençlerin koyması gerektiğini vurgulayan Erdem, “Gençlerimizden sandığa gitmelerini ve Cumhurbaşkanımıza oy vermelerini arzu ediyoruz” dedi.


MİLLETVEKİLİ ORHAN ERDEM’DEN GENÇ SEÇMENLERE ÇAĞRI

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesi Çeltik ve Yunak ilçelerinde saha ziyaretleri yaptı.  İlçelerde de heyecanın yüksek olduğunu dile getiren Erdem, “Güne Çeltik’ten başladık. Orada ilk olarak muhtarlarla toplantı yaptık. Sonra esnafa teşekkür ziyareti yaptık ve 28 Mayıs’taki seçimlere yine yoğun bir katılımı rica ettik. Heyecanın yine yüksek olduğunu gördük. Öğleden sonra Yunak’a geldik. Burada da başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Onların hazırlamış olduğu ortamda muhtarlarımıza teşekkür konuşmamızı yaptık ve taleplerini istişare etme imkânı bulduk. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğinde verdikleri destek için teşekkür ettik” dedi.
‘YUNAK GÜÇLÜ BİR 
DESTEK VERDİ’
Saha çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini dile getiren Erdem, “Yunak ilçemiz Cumhurbaşkanımıza, AK Parti’mize, Cumhur İttifakı’mıza her zaman güçlü bir destek verdi. Yunak’taki programdan sonra ilk olarak yüzde 95’e yakın bir oy oranıyla Cumhurbaşkanımızı destekleyen Kurtuşağımahallemize geldik. Muhtarlar derneği başkanımıza da teşekkür ediyoruz. 2002’den bu yana bu mahalleler yüzde 100’e yakın oranlarla destek verdiler. Minnetimizi, teşekkürümüzü bildirdik. Burada hem muhtarlık yönetimine hem de mahalle sakinlerine hizmet verecek olan güzel bir konak açıldı. Onun da açılışını yaptık. Bu konuda da emeği olan belediye başkanlarımıza ve muhtarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah ayın 28’ine kadar da bu şekilde devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın ‘sandıkları patlatın’ dediği bölgeleri ziyaret etmenin onuruyla daha da yüksek oy oranlarına sahip olmak için ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.
‘GENÇLERİ 
DESTEKLEYEN 
AK PARTİ’DİR’
Gençlere çağrıda bulunan Orhan Erdem, “Gençlerin en önemli demokratik hakkı; varsa sıkıntılarının çözümü için eleştiri değil de bunları çözme noktasındaki kişilere oy verme iradelerini sağlayan AK Parti’dir. Gençlerin oy kullanma hakkını, aday olabilme özgürlüğünü sağlayan AK Parti’dir. Şu anda diğer partilere göre milletvekili olmuş en genç arkadaşlar AK Parti’de. Bunlara bakarak geçmişi bilmiyorlar ama geleceğin Türkiye Yüzyılı’nın inşasında bir tuğla da kendilerinden olsun istiyorlarsa hepsinin katılımını ve Cumhurbaşkanımıza oy vermelerini arzu ediyoruz. Gençleri her fırsatta destekleyen, burslarıyla, kredileriyle, üniversite haklarıyla, yüksek harçların kaldırılmasıyla her zaman gençlerin yanında olan liderimize partimiz başta olmak üzere Cumhur İttifakımıza güç vermeleri gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
‘ALANDA CİDDİ BİR 
HEYECAN VAR’
Yaptıkları ziyaretlerde ciddi bir heyecan gördüklerini söyleyen Orhan Erdem, sözlerini şöyle tamamladı: “28 Mayıs’a az kaldı. Artık seçim günü geliyor. Alanda gördüğümüz, ciddi bir heyecan var. AK Partili ve Cumhur İttifakı seçmeni özlemle o günü bekliyor. Her gün fikrini değiştirip Cumhur İttifakı’mıza katılan arkadaşları görüyoruz. Beklentimiz yüksek. Cumhurbaşkanımızı daha yüksek bir oyla seçerek inşallah başta dünyaya karşı daha güçlü bir lider olmasını, ülkemizde de başta deprem bölgesi olmak üzere diğer her türlü sorunu çözecek iradenin liderimiz başkanlığında AK Parti ve Cumhur İttifakında olduğunu görülmesini arzu ediyor, bu konuda herkesi sandığa davet ediyoruz.”
HABER / SERKAN AKGÖL