HAYDİ BİL BAKALIM YARIŞMASI BİRİNCİSİ ORHAN ERDEM İMAM HATİP...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

HAYDİ BİL BAKALIM YARIŞMASI BİRİNCİSİ ORHAN ERDEM İMAM HATİP ORTAOKULU

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği"Haydi Bil Bakalım" yarışması ilçe finali yapıldı.

03 Ocak 2022 - 11:05

Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu Çok amaçlı salonunda yapılan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri öğretmen ve öğrencilerin katıldığı final yarışmasının sonunda;
Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu 90 puanla birinci oldu. İkinciliği 80'er puanla Turgut Ortaokulu, Sülüklü Mimar Sinan Ortaokulu, İnönü Ortaokulu ve Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu ikinciliği paylaştılar. Üçüncülüğü ise Hursunlu Ortaokulu ile Koçyazı Şehit Yıldırım Arat Ortaokulu paylaştı. 
Bõylece Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu Konya'da yapılacak olan ve tüm ilçe birincilerinin katılacağı yarışmada ilçemizi temsil edecek.
Yarışma sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, yarismada gösterilen performasyondan memnun olduğunu dile getirerek, yarışmada  görev alan jüri üyelerine, bilgisayar formatör ve sunucu öğretmenlerimize ve emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.
HABER / SERKAN
 AKGÖL 

Bu haber 1492 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK
ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI