HAYDİ BİL BAKALIM YARIŞMASI FİNALİ YAPILDI
Reklam
Reklam

HAYDİ BİL BAKALIM YARIŞMASI FİNALİ YAPILDI

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu kapsamında ortaklaşa düzenlenen Haydi Bil Bakalım Genel Kültür ve Bilgi Yarışması ilçe Finali Akşehir Kültür Merkezinde yapıldı.

03 Ocak 2020 - 01:20

Finale ;İlçe Kaymakamı Ahmet Sait KURNAZ,Belediye Başkanı Dr.Salih AKKAYA,İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros TOPALOĞLU,Şube Müdürleri,Okul Yöneticileri,öğretmenler,öğrenciler ve veliler katıldı. Bahçelievler Ortaokulu,Doğrugöz Namık Kemal Ortaokulu,Hacı İbrahim Veli Ortaokulu,Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu ve Nimetullah Nahçivani İmam Hatip Ortaokulunun katıldığı final yarışmasında Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu birinci olarak Konya’da yapılacak olan yarışmada ilçemizi temsil etmeye hak kazandı.
Tüm okullarımızı tebrik eder,Mualla Nigar Yamaç Ortaokuluna Konya’da başarılar dileriz.
AKŞEHİR'İ BİZ TEMSİL EDECEĞİZ
Mualla Nigar Ortaokuluda yarışmaya ilişkin şu ifadelere yer verdi: "Akşehir Kültür Merkezinde 02.01.2020 tarihinde yapılan 6.Sınıflar Arası Haydi Bil Bakalım Yarışması Akşehir Finalinde; Doğrugöz Namık Kemal Ortaokulu, Hacı İbrahim Veli Ortaokulu, Bahçelievler Ortaokulu ve Nimetullah Nahcivani İmam Hatip Ortaokulu ile yarışan Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu ilçe şampiyonu olmuştur.
Mualla Nigar Yamaçta Ortaokulu 6. Sınıf öğrencilerinden Dilbeste BÜRHAN, Kayra Alp EŞ, Emre EKİCİ ve Ayşe Betül KURUL'dan oluşan ekip 85 puan alarak Konya Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu il elemelerinde Akşehir'i temsil etme hakkını kazanmıştır. Öğrencilerimiz ile onlara emek veren öğretmen ve velilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 973 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAKAN KOCA'DAN 'BABAYİĞİT'LERE KORONAVİRÜS MESAJI
BAKAN KOCA'DAN 'BABAYİĞİT'LERE KORONAVİRÜS MESAJI
MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA ODA BAŞKANLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI
MİLLETVEKİLİ ERDEM VE BAŞKAN AKKAYA ODA BAŞKANLARI İLE...