HAYIRSEVER VATANDAŞTAN KIZILAYA EV BAĞIŞI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

HAYIRSEVER VATANDAŞTAN KIZILAYA EV BAĞIŞI

Akşehirde bugüne kadar ihtiyaç sahiplerine hizmet vermekte olan Kızılay Şubesine hayırsever bir vatandaş bağışta bulundu.

17 Mart 2020 - 09:26

Akşehir Kızılay Şubesi Başkanı Yalın Sümer Bağışla ilgili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: " Akşehirde bugüne kadar verdiğimiz ihtiyaç sahipleri ile yardımlaşma ve paylaşım hizmetlerinin karşılığını alıyoruz.

Akşehir Kızılay ve Aşevine geçmiş yıllardan bugüne kadar yapılan hizmetlerin sonucunda oluşan güven duygusu ile bağışlanan 3. gayrimenkulün mutluluğunu yaşıyoruz.İsminin açıklanmasını istemeyen bağışcımız,İstasyon cad.Bagkur evlerinde 3+1 dairesini karşılıksız Akşehir Kızılay şubemize bağışladı.

Bu ve daha önce yapılan mülk bağışlarının güncel bakımlarını yaparak kira gelirlerini direk Aşevimizde ve Şube giderlerinde kullanarak önemli bir girdi sağlıyoruz.
Her gün Aşevimizde birlikte olduğumuz 700'e yakın öğrencilerimize,ihtiyaç sahibi yaşlı amcalarımıza teyzelerimize ve genç kardeşlerimizle daha güzel daha iyi bir imkan sağlamak için mücadele ediyoruz.Yardımları ile bizleri bırakmayan halkımıza şükranlarımızı iletiyoruz.
Ancak bugüne kadar Kızılayın,Aşevinin kapısından geçmeyen bir lirasını bile paylaşmayanların da bizleri de karşı haksız mesnetsiz eleştirilerenleri bir o kadar kınıyoruz. 

Pek çok şeye kızarak gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse farklı ortamlarda Kızılayı eleştirenler ,yardım yapacak kişileri etkileyenler bilmelidirlerki ençok Kızılay Akşehir şubesini yaralayıp bizim Akşehire ve Akşehirdeki yardıma muhtaç kişilere ulaşmamızı engelliyorlar.Akşehir Kızılay ve Aşevinden yemek,gıda,giyecek ,burs ve nakdi yardım alanların sayısı 10.000 leri bulmaktadadır.Biz bu yardimları sizlerin katkıları ile yapıyoruz.Yapacağınız yardımlardan asla vazgeçmeyiniz ,sizler Akşehir Kızılay Aşevine bağış yapıyorsunuz.Vaz geçilen her yardım tencerenin daha az kaynaması bizim daha az kapısını çalacağımız kişi demek unutmayınız.
Bu güne kadar olduğu gibi yapılan her kuruşun Akşehirde bir şekilde bir ihtiyaç sahibi ile buluştuğundan emin olunuz.
Bizlere güvenerek yapılan yardımların yerinde değerlendirildiğine inanan evini Kızılay Akşehir Şubesine gelerek bagışlayan isminin açıklanmasını istemeyen bağışcımıza ve daha önce bağışta bulunan tüm bağışcılarımıza , ihtiyaç sahiplerimiz adına teşekkür eder hakkın rahmetine ulaşanlara Allahtan rahmet dileriz.

Bu haber 1227 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YALVAÇ'TA KAZA 1 ÖLÜ 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA 1 ÖLÜ 3 YARALI
BAŞKAN AKKAYA'DAN İŞYERİ YANAN ESNAFA ZİYARET
BAŞKAN AKKAYA'DAN İŞYERİ YANAN ESNAFA ZİYARET