HEMŞERİMİZ ZEYNEP ÇELİK’İN KİTABI ÇIKTI...
Reklam
Reklam

HEMŞERİMİZ ZEYNEP ÇELİK'İN KİTABI ÇIKTI...

Kundullu'lu Hemşerimiz, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Bölge Müdürü, ve Aynı zamanda Akşehirspor Kulübünün başkanı olan Ünal Çelik'in Amcasının Kızı Öğretmen Zeynep ÇELİK'in Yeni Kitabı "Ayas Alcu ve Kayıp Ruh" Çıktı.

06 Şubat 2020 - 09:20

Serinin ilk kitabı olan ve insanlık tarihi boyunca en ilgi çekici fantastik konular arasında bulunan vampir ve kurt adam mücadelelerine yeni bir grubun, büyücülerin, dâhil olmasıyla işlerin daha gizemli ve sürükleyici hale geldiği bu fantastik romanda işlenen gizem ve polisiye hikâyede okuyucu, kendisini adeta olayların içinde buluyor. Hikâyede işlenen gizem ve heyecanlı kovalamacanın yanı sıra çözülmesi gereken cinayetler ve kişilerin yaptığı soruşturmalar okuyucuyu bir yap-bozu tamamlamaya itiyor. Kitap Bütün Dijital Satış Platformlarından Okurların Beğenisine Sunuldu.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 3524 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zeynep Çelik
    8 ay önce
    Tüm Akşehir'li hemşehrilerimizin desteğini beklerim. Pişman ol atacağınız, serinin ikinci kitabında kısmi Akşehir tanıtımı o*** sorgulayan, düşündüren, merak uyandıran bir kitap. Okumayı seven herkesin desteğini bekliyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TARIM İŞÇİLERİNİ TAŞIYAN MİDİBÜS KAZA YAPTI 1 ÖLÜ 23 YARALI
TARIM İŞÇİLERİNİ TAŞIYAN MİDİBÜS KAZA YAPTI 1 ÖLÜ 23...
AKŞEHİR OSB'DEN  (TCDD) GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
AKŞEHİR OSB'DEN (TCDD) GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET