“HER ÖĞRETMENE BİR KİTAP”
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“HER ÖĞRETMENE BİR KİTAP”

Ilgın Kaymakamı Y. Fatih KADİROĞLU tarafından bizzat hayata geçirilen “Her Öğretmene Bir Kitap” projesi kapsamında Şehit Bekir Şenyiğit İmam Hatip Lisesi ve 75. Yıl Ortaokuluna ziyaret gerçekleştirildi.

19 Aralık 2019 - 10:16

Ziyarete; Ilgın Kaymakamı Y. Fatih KADİROĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILINÇ ve İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcıları katıldı. İlk olarak Şehit Bekir Şenyiğit İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya gelen
Kaymakam Kadiroğlu , MEB tavsiyeli 50 çeşit kitabı “Her Öğretmene Bir Kitap” projesi kapsamında öğretmenlerimize hediye etti. Daha sonra 75. Yıl Ortaokuluna geçen Kaymakam Y. Fatih KADİROĞLU, Öğretmenlerle buluşarak kitap hediyesinde bulundu. Kaymakam Y. Fatih KADİROĞLU; Okuma ve kütüphane kullanma alışkanlıklarının çocuklara ve gençlere kazandırılmasında en büyük görev, özellikle aile ilgisinin yetersiz olduğu toplumlarda, öğretmenlere düşmektedir. Bunun gerçekleştirilebilmesi için de öncelikle öğretmenlerin okuma alışkanlığının olması gerektiğini ifade ederek ilçemizde okuma seferberliği başlattıklarını söyledi.
Okullarımızda hizmet veren öğretmenlerimiz de; Sayın Kaymakamımız tarafından başlatılan böylesi bir etkinlik gerçekten takdir edilmesi ve desteklenmesi gereken bir projedir. Bu anlamda bizlerde elimizden gelen desteği vermeye hazırız diyerek Kaymakamımıza destek sözü verdiler.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 570 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DOĞANHİSAR KAYMAKAMINDAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI
DOĞANHİSAR KAYMAKAMINDAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI
KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN SAYISI 501 OLDU
KORONAVİRÜSTEN HAYATINI KAYBEDEN SAYISI 501 OLDU