İHH “BİR HİSSE MUTLULUK” SLOGANIYLA KURBAN KAMPANYASINI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İHH “BİR HİSSE MUTLULUK” SLOGANIYLA KURBAN KAMPANYASINI BAŞLATTI

İHH Akşehir Temsilcisi Ahmet İBİŞDAYI, yaptığı açıklamada yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ‘Bir Hisse Mutluluk” sloganıyla 2022 Kurban kampanyalarını başlattıklarını açıkladı.

28 Haziran 2022 - 11:25

İHH Akşehir Temsilciliği’nde basın açıklaması yapan Ahmet İBİŞDAYI, şunları söyledi: ‘İHH, Kurban’da Türkiye dahil 59 ülkede kurban organizasyonu yapacak.  İHH, 30 yılın verdiği tecrübe ile bu yıl da yine mazlumların yanında olacak; hayırseverlerin kurbanlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için “Bir Hisse Mutluluk” sloganıyla Türkiye ile birlikte 59 ülkede yola çıkacak.
Açıklamalarını sürdüren İbişdayı, ‘Kampanya kapsamında geçen yıl toplamda Türkiye ile birlikte 65 ülkede 62 bin 62 hisse kurbandan 2 milyon 482 bin 480 ihtiyaç sahibi faydalandı. Ülkemizle birlikte 20 ülkede 61 bin 836 yetim ve ihtiyaç sahibi çocuk ile annelerinin yüzü yeni bayramlık kıyafetiyle güldü.
İHH 1993 yılında bir grup hayırseverin çalışmaları ile Türkiye’de ilk defa vekâletle kurban projesini gerçekleştirmiştir. İHH, 30 yıldır gerçekleştirdiği kurban çalışmalarında her yıl onlarca ülkeyi ziyaret ederek milyonlarca insana yardım ulaştırıyor’ dedi.
Akşehir İHH temsilciliği olarak bu yıl gıda kolisi bayramlık ve kurban eti dağıtımlarıyla Akşehirimiz deki Yetim ve ihtiyaç sahiplerine sizlerin emanetlerini ulaştıracak. Bu çalışmalarda maddi ve manevi olarak destekte bulunan tüm Akşehirli hayırseverlere de teşekkürlerimizi sunuyoruz. İnşallah birlikte nice yaraları sarmaya insanlara bir hisse mutluluk taşımaya devam edeceğiz.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 197 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇ AKSES KÜLTÜREL GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
GENÇ AKSES KÜLTÜREL GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
YUNAK BELEDİYESİNDEN VATANDAŞA  AŞURE İKRAMI
YUNAK BELEDİYESİNDEN VATANDAŞA AŞURE İKRAMI