İKİ DÜNÜR BİRARADA ETKİNLİKLERE KATILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İKİ DÜNÜR BİRARADA ETKİNLİKLERE KATILDI

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve Dünürü Sakarya Belediye Başkanı Ekrem Yüce Sakarya'da beraber etkinliklere katıldılar.

01 Kasım 2021 - 10:05 - Güncelleme: 01 Kasım 2021 - 17:08

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya Sakarya'da dünürü Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile birlikte BMX Supercross Dünya Şampiyonası, Expo Sakarya, Bmx Dünya Kupası, Halı Atölyesi ziyareti, 279 Çiftçiye  tohum dağıtma ve bisiklet turu gibi etkinlikler yaptılar. Belediye Başkanı Salih Akkaya ziyarete ilişkin olarak; " Bugün Bisiklet Şehri Sakarya’daydık.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin misafiri olduk. Çiftçilerimize birlikte tohum dağıttık, sonrasında BMX Dünya Bisiklet Şampiyonasını takip ettik.Misafirperverliğinden dolayı başkanımıza teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verirken, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise; " Akşehir Belediye Başkanımız Salih Akkaya  ile Expo alanını gezdik. Gençlerle ve çocuklarla sohbet ettik. Akşehir Belediye Başkanı   Salih Akkaya ile birlikte #BMXDunyaKupası için günlerdir fedakarca çalışan saha ekibimizle buluştuk. Gayretleri için hemşerilerimiz adına kendilerine şükranlarımızı sunduk. Binlerce yıllık  kültüre sahip Yağcıbedir Halı geleneğini yaşatmaya devam ediyoruz. Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkya ile birlikte Çaybaşıfuadiye Mahallesindeki atölyemizde iki halıyı tezgahtan indirdik.
 

Bu haber 1883 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
SENTETİK ÇİM SAHALAR GENÇLERİ SPORA YÖNLENDİRİYOR
AKŞEHİR GENÇLİKSPOR:5 KONYA MALİYESPOR:2
AKŞEHİR GENÇLİKSPOR:5 KONYA MALİYESPOR:2