İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ LGS VE YKS ÖĞRENCİLERİYLE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ LGS VE YKS ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞUYOR

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yapılan çevrim içi programlarla LGS ve YKS öğrencileriyle görüşmeler başlattı.

31 Mayıs 2021 - 23:25

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, bu yıl LGS’ ye katılacak 8. sınıf öğrencileriyle on line olarak çevrim içi bir araya geliyor. 
6 Haziran 2021 Pazar günü yapılacak olan LGS sınavına girecek olan ortaokul 8. Sınıf öğrencilerinin moral ve motivasyonuna destek olmak amacıyla, ilçe genelinde okul okul öğrencilerle on line olarak bir araya gelen Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, öğrencilerle ve 8. Sınıf derslerine giren öğretmenlerle yaklaşık bir saat sohbet ediyor. 
Programın ilk buluşmasını Turgut Ortaokulu ve Hursunlu Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileriyle bir araya gelen İşcan, LGS’ ye hazırlanan öğrencileri ve öğretmenlerle sohbet edip, sınava hazırlıkta moral ve motivasyonun önemi, sınav esnasındaki davranışlar ve sağlıklı bir sınavın tüyoları gibi konulardan bahsediyor. Yunak ve özellikle ortaokulların eğitim alanında özverili olduğunu belirten İşcan, bu konuda büyük çaba sarf eden öğrenciler ve öğretmenlere teşekkür etti. Programın sonunda öğrencilerden gelen soruları cevaplayan Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan ve katılımcı öğretmenler, öğrencilere başarılar dilediler. 
Yapılan görüşmelerin, sınav gününe kadar devam edeceği, benzer görüşmelerin YKS'ye girecek olan lise son sınıf öğrencileriyle de gerçekleştirileceği öğrenildi.
HABER / SERKAN AKGÖL

Bu haber 408 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR OSB DEMİRYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI İÇİN İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR
AKŞEHİR OSB DEMİRYOLU YÜK TAŞIMACILIĞI İÇİN İNŞAAT...
PANCAR ÜRETİCİSİ SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ
PANCAR ÜRETİCİSİ SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ