İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN AŞI ÇAĞRISI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN AŞI ÇAĞRISI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Tüm öğretmenlerimizin ve eğitim çalışanlarımızın aşı randevuları Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlandı. Mesai arkadaşlarımız an itibarıyla randevularını e-Nabız’dan alabilirler" dedi.

08 Haziran 2021 - 22:48

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan da, sosyal medya hesabından ve müdürlüğün web sayfasından bir paylaşım yaparak ilçede görev yapan tüm öğretmenlere aşı olmaları konusunda çağrıda bulundu. 
Bilime, sağlık çalışanlarına ve aşıya güvenmelerini isteyen İşcan, Eylül ayına daha sağlıklı ve daha güvenli bir şekilde girmenin yolu aşı olmadan geçtiğini vurguladı. 
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan çağrısında şunları söyledi:
"7 Haziran Pazartesi gününden itibaren yaş sınırı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz aşı randevuları açıldı. Öğretmenlerimizi tereddütsüz aşı olmaya davet ediyorum. İnşallah, aşı ile bağışıklık kazanacak ve salgını gündemimizden çıkaracağız. Eylül ayına yani yeni eğitim öğrerim yılına güvenli bir şekilde girmemiz, çocuklarımıza top yekun kavuşabilmemiz, toplumsal bağışıklığa katkı sunabilmemiz ve her konuda olduğu gibi bu konuda da örnek ve önder bireyler olmamız için aşı olmamız gerekiyor. Bizler, Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere güveniyor ve bu çağrımıza icabet edeceğinize inanıyoruz. Bilime güvenin, aşıya güvenin." 
HABER / SERKAN  AKGÖL 

Bu haber 311 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
ÇELTİK'TE YENİ SANAYİ SİTESİ VE GALERİ DÜKKANLARI  HAYATA GEÇİYOR
ÇELTİK'TE YENİ SANAYİ SİTESİ VE GALERİ DÜKKANLARI HAYATA...