ILGIN AK PARTİ 74. İLÇE DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN AK PARTİ 74. İLÇE DANIŞMA MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Ilgın İlçe Teşkilatı 74. İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

26 Temmuz 2021 - 07:55

Toplantıya Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Apil, Gençlik kolları ve Kadın Kolları Başkanları Ak  Parti yöneticileri, mahalle başkanları ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda birlik beraberlik mesajı verildi.
Açılış konuşmasını İlçe Başkanı Ömer Apil yaptı. Apil  “Ülkemiz gün geçtikçe dünya da sayılır ülkeler arasında yer almaktadır. Gelişen bir ülke olduğumuz için elbette şer odakların gözleri Türkiye’nin üzerinde. Türkiye güçleniyor. Türkiye yükseldikçe bu coğrafyada bizi rahat bırakmayacaklar. Onun için bu günlerde daha çok birlik beraberliğe ihtiyacımız var” dedi.Ilgın AK Parti İlçe Teşkilat binasında düzenlenen toplantıda Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, “Bu hizmetin neferi olmak bizlere gurur veriyor. Türk milletinin bağrından çıkmış bu hareket Allah’ın izniyle sonuna kadar devam edecek. AK Parti davası millete efendilik değil, hizmetkâr olma davasıdır. Bu dava; yolu olmayanlara yol, suyu olmayanlara su, hastası olanlara hastane yapmaktır” dedi. Beş yılda yapamazsınız denilen organize sanayi bölgesinin müteşebbis heyetini kurduklarını ve belediye olarak %60 hisse payının Ilgın Belediyesinde olduğunu belirtti.Ilgında yapılan ve yapılacak olan projeler sinevizyon eşliğinde katılımcılara anlattı.
Kürsüye gelen Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir “Ilgın birlik ve beraberlik göstergesi en güzel şekilde gösteriyor. Ilgın her konuda öne çıkmak için birlik ve beraberliğini çalışmalarına yansıtıyor. Hayvancılık konusunda bölgenin en büyük hayvan pazarına sahip. Ilgın Konya’nın termal şehri olması için Ilgın kaplıcalarımızı bir üste taşımalıyız. Konyalı hemşerilerimiz tatillerini ve toplantılarını Ilgında yapmalılar onun için çalışmalarımızı hızlandırmalıyız. Bunların olabilmesi için ülkemize iyi sahip çıkmalıyız. Etrafımızda yaşanan ülkemizi tehdit eden unsurları ortadan kaldırmamız gerek. Suriye sorununun ülkemize sıçramaması için önlemlerimizi almamız gerek. Bir tarafta bir şeyleri yapan, bir tarafta da yıkanlar var. Onun için biz çok çalışmalıyız. Sizlerin duası ile de çalışmalarımızı daha da gayretle yapıyoruz. Bu yüzden birbirimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var” dedi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 303 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI