ILGIN KAYMAKAMI KADİROĞLU VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN KAYMAKAMI KADİROĞLU VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ

Ilgın Kaymakamı Y. Fatih KADİROĞLU başkanlığında Ilgında görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı mahalle ziyaretlerinde bu hafta Çavuşçugöl Mahallesindeydi.

13 Şubat 2019 - 00:36

Mahalledeki kahvehanede yapılan toplantıda vatandaşlar talep ve şikâyetlerini Kaymakam Kadiroğlu  ve orada hazır bulunan kurum temsilcilerine ilettiler. Öncelikle Mahalle Muhtarı Aziz Çipil, mahallenin sıkıntılarını dile getirdi, ardından da Kaymakam Kadiroğlu 
 vatandaşların taleplerini dinledi.
Mahallede bulunan göl ve hazine arazileriyle ilgili problemlerin çözümü noktasında talepler üzerinde yoğunlaşan vatandaşlarımız, çöp döküm alanın da ıslahıyla alakalı taleplerini ilettiler.Yaklaşık 1.5 saat vatandaşlarla sohbet edip sıkıntılarını dinleyen heyet mahalleden ayrıldı. Mahalleden dönüşte vatandaşların talebi üzerine, Kaymakam Kadiroğlu  göl kenarında bulunan balıkçı barınağı ve mesire alanında da incelemelerde bulundu ve alanın ıslah edilmesiyle alakalı gerekli yerlere sorunu iletip takipçisi olacaklarını söyledi.Mahalle ziyaretlerinde bu hafta 37. Mahalleyi ziyaret ettiklerini söyleyen Kaymakam Kadiroğlu , sorunları yerinde görüp vatandaşların taleplerini ilgili kurumlara iletip takipçisi oluyoruz, bugün de Çavuşçugöl Mahallemizdeydik güzel ve verimli bir program oldu, güler yüzlü, misafirperver hemşerilerimize teşekkür ediyorum dedi.
HABER MERKEZİ

Bu haber 547 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL MEDYADA 'EVDE KAL' ÇAĞRISI
ÖĞRENCİLERDEN SOSYAL MEDYADA 'EVDE KAL' ÇAĞRISI
AKSANTAŞ'TAN BİZ BİZE YETERİZ KAMPANYASINA DESTEK
AKSANTAŞ'TAN BİZ BİZE YETERİZ KAMPANYASINA DESTEK