ILGIN MYO ÖĞRENCİLERİNE İNDİRİM
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN MYO ÖĞRENCİLERİNE İNDİRİM

Ilgın Kaymakamı Y. Fatih Kadiroğlu MYO öğrencilerini taşıma ücretinde indirim yapılmasını sağlayarak öğrencilere müjde verdi.

28 Eylül 2019 - 09:52

Ilgın Kaymakamı  Y.Fatih KADİROĞLU, İlçedeki  Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin 2 TL olan taşıma ücretlerinin 2.25 TL 'ye çıkarılması üzerine, Ilgın S.S Şehir içi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mevlüt DEMİRTAŞ ile makamında görüştü.Kooperatif Başkanına "Ilgın Meslek Yüksek Okulumuz bu yıl tüm branşlarda öğrenci kontenjanını tamamladı, ayrıca girişimlerimiz sonucunda KYK yurdu da bu yıl yeniden hizmete açıldı, öğrencilerimizin eğitimi için biz devlet olarak elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz ve aynı fedakarlığı sizden de bekliyoruz diyerek öğrenci taşıma ücretinin 1.75 TL'ye çekilmesi konusunda rica da bulundu. Kaymakam , bu ricası üzerine öğrenci taşıma ücretinin 1.75 TL olacağını söyleyen Ilgın S.S Şehir içi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mevlüt DEMİRTAŞ' a teşekkür etti.
Kaymakam Y. Fatih KADİROĞLU "MYO öğrenci taşıma ücretinin 1.75TL olduğunun müjdesini vererek tüm öğrencilerimize hayırlı olsun" dedi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 453 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BELEDİYE BAŞKANINI ÖLDÜREN SANIĞA, AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET İSTEMİ
BELEDİYE BAŞKANINI ÖLDÜREN SANIĞA, AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET...
SPOR YAPAN ŞEHİR AKŞEHİR PROJESİ BAŞLIYOR
SPOR YAPAN ŞEHİR AKŞEHİR PROJESİ BAŞLIYOR