ILGIN MYO’YA YENİ FAKÜLTE
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN MYO'YA YENİ FAKÜLTE

Ilgın Kalkınma tanıtma ve Kamu Hizmetlerini Destekleme Derneği Toplantısı Kaymakamlık makamında yapıldı.

05 Kasım 2019 - 09:33

Amacı Ilgın'da bulunan Meslek Yüksek Okulunun bölüm sayısını arttırmak ve ilçeye  bir de Fakülte açılması için çalışma yürütmek olan Ilgın Kalkınma Tanıtma ve Kamu Hizmetlerini Destekleme Derneği yönetimi Kaymakam Y. Fatih KADİROĞLU başkanlığında Kaymakamlık Makamında toplantı yaptı.
Toplantıya Kaymakam Kadiroğlu'nun  yanı sıra Belediye Başkanı Yalçın ERTAŞ, Panko- Birlik Başkanı Yusuf YAZIR, Ticaret Odası Başkanı Vehbi ÖZLEN, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahattin CAN, Ziraat Odası Başkanı Ahmet KARA, Süt Birliği Başkanı Serdal ÜNAL, Maden – İş Sendikası Başkanı Yıldırım Beyazıt ÇETIN, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Veli UĞUR ve MYO Müdür Yardımcısı Rüştü GÖK katıldı.
Toplantıda daha önce Selçuk Üniversitesi ile yapılan protokol neticesinde bu yıl Ilgın MYO’nu ilk beşte kazanan öğrencilere verilecek bursların ödeme takvimi ve Fakülte açılmasıyla ilgili daha önce yapılan girişimlerin sonuçlandırılması için görüşmelere tekrar başlanması hususları görüşüldü.Ilgın adına sadece yüksek öğretim konularının değil bir çok hususun konuşulduğu çok verimli bir toplantı oldu diyen Kaymakam Y. Fatih KADİROĞLU, Belediye Başkanımız başta olmak üzere katılım sağlayıp katkı sunan bütün başkanlarımıza ve müdürlerimize teşekkür ediyorum dedi.
HABER MERKEZİ 
 

Bu haber 694 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
100.YIL PARKI SEZONU AÇIYOR
100.YIL PARKI SEZONU AÇIYOR
SURİYELİ ANNE VE MİNİK OĞLUNUN HASRETİ KIZILAY İLE SON BULDU
SURİYELİ ANNE VE MİNİK OĞLUNUN HASRETİ KIZILAY İLE SON BULDU