ILGIN OSB ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN OSB ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Ilgın Organize Sanayi Bölgesi için Müteşebbis Heyetinin oluşturulmasının ardından İnegöl’de İş Adamlarını ve OSB’de faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret eden Ilgın heyeti kurulacak olan OSB için yatırımcı çağırma çalışmalarına başlamıştı.

14 Şubat 2020 - 09:37

Ilgın Kaymakamı Y. Fatih Kadiroğlu, Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş ve Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri Zaferiye Mahallesine kurulacak olan OSB alanında hak sahibi olan vatandaşlarla toplantı yaptı. Toplantıda kamulaştırma ve OSB ile ilgili detaylı bilgiler verildi.
Toplantı sonrasında açıklama yapan Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş “Şehrimizin gelişimine önemli katkılar sağlayacak olan Organize Sanayi Bölgesi projemizin kurulacağı alanda hak sahibi olan kardeşlerimizle bir araya geldik. Kamulaştırma ve sanayi bölgesi ile ilgili olan sorunların çözümü hakkında görüşmeler yaptık. Organize Sanayide yeni bir atılım gerçekleştirmek istiyoruz. Herkes mutlu, herkes umutlu inşallah Ilgınımız için büyük adımlar atılıyor. Katılımlarından ve misafirperverliklerinden dolayı Zaferiye Mahallemizde ki kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 453 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
YİNE ANTALYA, YİNE UYUŞTURUCU
YİNE ANTALYA, YİNE UYUŞTURUCU