ILGIN PROTOKOLÜ İNEGÖL’Ü ZİYARET ETTİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN PROTOKOLÜ İNEGÖL’Ü ZİYARET ETTİ

İnegöl ziyareti sırasında çeşitli temaslarda bulunan Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş ve beraberindeki heyet, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı da makamında ziyaret etti.

14 Ocak 2020 - 00:33

Ilgın Kaymakamı Y. Fatih Kadiroğlu, Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, Ilgın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vehbi Özlen, Ticaret Borsası Başkanı Lütfi Koç, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kara, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Selahattin Can, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mevlüt Yalı, Maden İş Sendika Başkanı Yıldırım Beyazıt Çetin, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Serdar Ünal ve Belediye Meclis Üyelerinin yer aldığı heyet İnegöl’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ilgın heyeti, ziyaretlerine ek olarak İnegöllü İş Adamlarını ve Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret ederek Ilgın’da kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi ve yatırım planları hakkında detaylı bilgiler verdi.

İnegöl ziyaretinden ve böylesine kalabalık, birlik ve beraberlik içerisinde kendisini yalnız bırakmayan heyetten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ilgın Belediye Başkanı Yalçın ERTAŞ; “Ilgın tarihi, doğası ve kültürünün yanı sıra, sanayisi ile de anılması için çok yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Organize Sanayide yeni bir atılım gerçekleştirmek istiyoruz. İnegöl’de gördüğümüz sanayi alanlarını inşallah şehrimizde de oluşturacağız. İlçemiz bundan sonraki süreçte hem turizmde hem de sanayi anlamında geliştireceğiz. Ilgın için ilk hedefimiz 1. Organize Sanayi Bölgesini kurmak ve canlandırmak. Fakat hemşerilerimden aldığımız çalışma aşkı ile şuan için 2. ve 3. Organize Sanayi Bölgeleri için çalışmalarımızı başlattık. Ilgın heyeti olarak başta; İnegöl Kaymakamımız Şükrü Görücü, İnegöl Belediye Başkanımız Alper Taban ve İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ olmak üzere bizleri misafir eden ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Ilgın için birlik ve beraberlikle güçlenme vaktidir.”
HABER MERKEZİ 

Bu haber 1386 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
NASREDDİN HOCA ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA EVİ BÖLGEDE TEK
YOLDA VE TARIM ARAZİSİNDE OLUŞAN YARIK 2 KİLOMETREYE ULAŞTI
YOLDA VE TARIM ARAZİSİNDE OLUŞAN YARIK 2 KİLOMETREYE ULAŞTI