ILGIN TİCARET BORSASI’NDAN UZAKTAN EĞİTİME DESTEK İÇİN...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ILGIN TİCARET BORSASI'NDAN UZAKTAN EĞİTİME DESTEK İÇİN TABLET BAĞIŞI

TOBB tarafından başlatılan kampanya kapsamında her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere verilen eğitim yardımları pandemi nedeniyle bu yıl tablet bilgisayar olarak gerçekleştiriliyor.

22 Ocak 2021 - 10:41

Bu kapsamda  Ilgın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi KOÇ ve Genel Sekreter Emrah SÜRÜCÜ Ilgın İlçe Milli Eğitim Müdürü  Mustafa KILIÇ ile birlikte İlçe  Kaymakamı Aytekin YILMAZ'ı ziyaret ederek KÜÇÜK PARMAKLAR tablet dağıtım kampanyası hakkında bilgi verdi.
İlçe Kaymakamı Aytekin YILMAZ  uzaktan eğitimin yapıldığı bu süreçte TOBB tarafından başlatılan tablet dağıtım kampanyasından dolayı Birliğimize ve ilave katkıları için Borsamıza teşekkürlerini iletti. Sonrasında  Ilgın Ticaret Borsası  Hizmet Binasında düzenlenen tablet teslim törenine Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇ ve Şube Müdürü Emrah KAYIMKAYA katıldı. Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi KOÇ ile Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇ tarafından İmzalanan protokolle tabletler Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi. Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi KOÇ “Birliğimiz öncülüğünde başlatılan “Küçük Parmaklar” tablet dağıtım kampanyası kapsamında Borsamıza gönderilen 55 adet tableti ve borsamız tarafından temini yapılan 13 tabletle birlikte toplam 68 tablet bilgisayarı şehrimizdeki ihtiyaç sahibi  öğrencilerimize dağıtılmak üzere ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim ettik. Kurum  olarak ilçemize kazandırdığımız Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi gibi ,eğitim konusunda üzerimize ne düşüyorsa bu zamana kadar yaptık bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Salgın sürecinde tablet ya da bilgisayarları olmadığı için uzaktan eğitime katılma imkanı bulamayan öğrencilerimize tabletlerimizin hayırlı olmasını dileriz. Umarız bu süreç biran önce biter, öğrencilerimiz okullarına kavuşur ve yüz yüze eğitimlere başlar." temennilerinde bulundu.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 234 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ
SULTANDAĞLI ASTSUBAY, TOPRAĞA VERİLDİ