İLKOKULLAR ARASI TİYATRO YARIŞMASI PROGRAMI SONA ERDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İLKOKULLAR ARASI TİYATRO YARIŞMASI PROGRAMI SONA ERDİ

Yunak Kaymakam Mehmet Erdem AKBULUT’un talimatı ile başlatılan, İlçe Proje Ekibinin hazırladığı tiyatro yarışmalarının Finali gerçekleştirildi.

30 Mart 2019 - 00:58

Yarışmada birinciliği Merkez Akşemseddin İlkokulu, ikinciliği Hacı Tekin İlkokulu, üçüncülüğü ise İMKB İlkokulu kazandı. 
Final programına, Yunak Kaymakam Mehmet Erdem AKBULUT, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre DEMİRHAN, Başkan Yardımcısı Bekir ÇOŞKUN, Milli Eğitim Müdürü Mahmut İŞCAN, protokol üyeleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. 
Yarışmanın sucuculuğunu Yunak Fatih Ortaokulu Müdür Yardımcısı İbrahim Ünal, jüri üyeliliklerini Türkçe Öğretmeni Fatma Asan, İngilizce öğretmeni Derya Parmaksız, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mustafa Özbek yaptı.
Programda ilk okullar kategorisinde dereceye giren okulların açıklanmasının ardından final programına geçildi. Final programında lise kategorisinde birinci olan Yunak Anadolu Lisesi oyuncuları, ortaokul kategorisinde birinci olan Yunak Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu oyuncuları, İlkokul kategorisinde Merkez Akşemseddin İlkokulu oyuncuları performanslarını tekrar sergilediler. Ödül töreninde İlkokul, ortaokul ve lise kategorisinde üçüncü olan okullarımıza ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürü MüdürüMahmut İŞCAN, İlkokul, ortaokul ve lise kategorisinde ikinci olan okullarımıza ödüllerini Belediye Başkanı  A.Emre DEMIRHAN, İlkokul, ortaokul ve lise kategorisinde birinci olan okullara ödüllerini Kaymakam Mehmet Erdem AKBULUT verdiler. Program, ödül törenin ardından toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü teşekkür konuşmasında şu ifadelere yer verdi: 
"Tiyatro yarışmalarının yapılmasını talimatını veren bizlere maddi manevi desteklerini esirgemeyen başta İlçe Kaymakamımız Sn. Mehmet Erdem AKBULUT’a, belediye başkanımız Sn.Abdullah Emre DEMİRHAN ve belediye başkan yardımcısı Sn. Bekir ÇOŞKUN’a, teşekkürlerinizi ve saygılarımızı sunuyoruz. 
Programı tertip eden İlçe Proje ekibine, jüri üyelerimize, programı sunan İbrahim ÜNAL hocamıza, oyuncularımızı yetiştiren değerli idareci ve öğretmenlerimize, bizlere ev sahipliği yapan İMKB İlk/Ortaokulu İdarecilerine ve personeline teşekkürlerimizi sunuyoruz. Herkesin eline, emeğine yüreğine sağlık..."
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 635 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SİLAHLI KAVGADA YARALANAN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ
SİLAHLI KAVGADA YARALANAN GENÇ HAYATINI KAYBETTİ
YALVAÇ'TA KAZA 1 ÖLÜ 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA 1 ÖLÜ 3 YARALI