(İSAKDER)’DEN AKŞEHİR STANDINA ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

(İSAKDER)'DEN AKŞEHİR STANDINA ZİYARET

İstanbul Akşehir'liler Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği (İSAKDER) dernek üyeleri EMİTT Fuarındaki Akşehir standına ziyarette bulundular.

01 Şubat 2020 - 08:26

Ziyaretle ilgili olarak şu ifadelere yer verildi: "Nasreddin Hoca'mızın, Akşehir'in Tarihi ve Kültürel Yerlerinin,  Akşehir’e özgü Yöresel Yemeklerin ve Akşehir Kirazı Lokumunun tanıtıldığı 30 Ocak - 2 Şubat 2020 tarihleri arasında bu yıl 24. sü düzenlenen kısa adı EMITT olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde şehrimiz Akşehir'in Tanıtım Standını, İstanbul Akşehir'liler Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği (İSAKDER) Yön.Kur.Bşk. Okan Sözeri ile beraber Yönetim Kurulu ve Üyeleri olarak ziyarette bulunduk.
Stantda ziyaretçileri selamlayarak karşılayan Temsili Nasreddin Hoca, Hocamızın temsili Karakaçan eşeği odak noktası olurken, Burası Dünyanın Ortasıdır yazısı, ikram edilen peynir baklavası ve kirazlı lokumu ile fuar ziyaretçilerinin standa yoğun ilgisi Akşehir'imizin tanıtımı açısından çok son derece verimliydi.
Fuar Standında Akş.Bel.Bşk. Salih Akkaya, Akş.Tic.Od.Bşk. A.Emin Makasçı diğer yetkililer ve hemşerilerinizle konuşup görüşme fırsatı bulduk.
EMITT Fuarı Akşehir Tanıtım Standında Akşehir'imizin ve Nasreddin Hoca'mızın tanıtımında katkıda bulunan önce Akşehir Belediyesi Başkanlığına, Akşehir Ticaret Odasına ve emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ederiz." 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 1312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ...
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI