KAHRAMAN TIR ŞOFÖRÜNE YENİ DORSE HEDİYE EDİLDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KAHRAMAN TIR ŞOFÖRÜNE YENİ DORSE HEDİYE EDİLDİ

6 Şubat sabahı yaşanan Deprem felaketi sonrası bölgeye yardım götürürken Dorsesinin Lastiklerinin patlamasına rağmen gecikmememek için patlak lastiklerle bölgeye ulaşarak dorsesini feda eden Tırcı Kaan Türkiyeli'ye yeni dorse hediye edildi.

12 Mart 2023 - 23:03

6 Şubat sabahı yaşanan Deprem felaketi sonrası bölgeye yardım götürürken Dorsesinin Lastiklerinin patlamasına rağmen gecikmemek için patlak lastiklerle bölgeye ulaşarak dorsesini feda eden Tırcı Kaan Türkiyeli'ye KON-TÜRKSAN Treyler tarafından yeni bir Dorse hediye edildi.Düzenlenen törende konuşan Kont-Türksan Treyler firma sahiplerinden Mustafa Türkmen: “Olayı sosyal medya’dan öğrenince çok duygulandık ve Ortağım NasifBuğa ile istişare ederekTırcı kardeşimize yeni bir Dorse hediye etmeye karar verdik. Konya’da faaliyet gösreten meslektaşlarımız ve tedarikçilerimiz de destek vermek istediler fakat firma olarak biz yüklenmek istedi. Bütün meslektaşlarımıza ve tedarikçilerimize de duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz, bu vesile ile Deprem felaketinde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet Yaralı kurtulan kardeşlerimize acil şifalar ve tüm Depremzede kardeşlerimize de geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Allah bu tür felaketlerden Ülkemizi ve tüm İnsanlığı korusun.” Dedi. Firma Sahiplerinden Nasif Buğra da yaptığı konuşmada: “ Tırcı kardeşimize bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyorum, böyle duyarlı kardeşlerimiz yaşadıkça Türk Milletinin sırtı asla yere gelmez, bu vesile ile ben de tüm depremzede kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletirken hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralı kurtulan kardeşlerimize de geçmiş oldun dileklerimi iletirim.” Dedi
YİNE AYNISINI YAPARIM
Dorseyi teslim alan Tır şoförü Kaan Türkeli de yaptığı konuşmada: “O an hiçbir şey düşünmedim, kaybedecek bir dakika bile olmadığını biliyordum ve vebalim çok ağırdı. O yüzden de durmayı ve lastik değiştirerek vakit kaybetmeyi göze alamazdım, Allah’ın izni ile de yükümü sağ salim yerine ulaştırdım. Allah bir daha ülkemize böle bir felaket yaşatmasın, Benim için söz konusu İnsan hayatı olunca gerisi teferruattır, bugün olsa yine aynısını yaparım.” Dedi.Konuşmaların ardından ENKAZ TÜRKİYELİ adı verilen Dorse Tır şoförü Kaan Türkiyeli’ye teslim edildi.

HABER MERKEZİ 

Bu haber 1150 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
'YEMEĞİ ISIT, GELİYORUM' DİYEREK EVDEN ÇIKAN GELİNİNİ İNŞATTA ÖLÜ BULDU
'YEMEĞİ ISIT, GELİYORUM' DİYEREK EVDEN ÇIKAN GELİNİNİ...