KALPTEN KALBE KÖPRÜLER İNŞA EDİLMEYE DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KALPTEN KALBE KÖPRÜLER İNŞA EDİLMEYE DEVAM EDİYOR

Çeltik İlçe Kaymakamı Yusuf Beran VURAN, İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesiz vatandaşların ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla "Kalpten Kalbe Köprüler İnşa ediliyor" sloganıyla başlattığı ziyaretlerine devam ediyor.

18 Ocak 2021 - 00:08

Çeltik  Kaymakamı Yusuf Beran VURAN, İlçede  yaşayan ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesiz vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek, yaşam koşullarını görmek ve gerekli çalışmaları belirlemek amacıyla düzenli olarak gerçekleştirdiği “Kalpten Kalbe Bir Yol Vardır”  projesi kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdür Vekili Neriman ÇOĞU, Çeltik Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle İlçe Devlet Hastanesinde görevli sağlık personeli Halime ŞİMŞEK ve Bahçelievler Mahalle Muhtarı Mehmet ÜRKMEZ eşliğinde  Merkez Mahallelerinde yaşayan 4 ailenin hanelerini ayrı ayrı ziyaret etti. 
Kaymakam VURAN, vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda yaşayabilmesi için vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi. Sohbet esnasında vatandaşların sağlık sorunları ve tedavi sürece hakkında da bilgi alan VURAN, devletimizin her zaman tüm imkanlarıyla kendilerinin yanında olacağını belirtti.
Yapılan ziyaretlerden dolayı çok memnun ve mutlu oldukları gözlemlenen aileler bu tür ziyaretlerin kendilerini sevindirdiğini, ihtiyaç ve isteklerini birinci ağızdan söyleme imkanına sahip olduklarını ve kendilerini yalnız hissetmediklerini belirterek Kaymakam Yusuf Beran VURAN’a ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 643 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar kamerada
Otomobille köpeğin üstünden geçip, konteynere attılar; o anlar...
OTOMOBİLLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI 1 YARALI
OTOMOBİLLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI 1 YARALI