“KANSER TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR HASTALIKTIR”
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

“KANSER TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR HASTALIKTIR”

Akşehir PARKHAYAT Hastanesi ve Akşehir İlçe Sağlık Müdürlüğünün katkılarıyla yemekli toplantı düzenlendi.

23 Eylül 2019 - 00:57

Akşehir PARKHAYAT Hastanesi ve Akşehir İlçe Sağlık Müdürlüğünün katkılarıyla düzenlenen yemekli toplantı da PARKHAYAT Hastanesi Medikal Onkoloji Uzmanı Dr. Utku Dönem Dilli tarafından Akşehir aile hekimleri ve çalışanlarına onkolojideki yeni gelişimleri ve kanser taramalarının önemi ile ilgili sunum yapılmıştır.
Geçtiğimiz Salı günü yapılan yemekli toplantıda Dr. Utku Dönem Dilli; PARKHAYAT Hastanesi Onkoloji Merkezi’nde onkoloji hastalarının tedavi süreçlerinde, kendisi ve bütün branşlardaki uzman hekimlerle birlikte koordineli bir çalışma yürütüldüğünü ve tedavi süreçlerinde en güncel tedavi metotlarının uygulandığını belirtti. Merkezde, onkoloji hastalarının tedavilerinde son yıllarda öne çıkan kişiye özel tedavi yöntemlerinin de başarıyla uygulandığını vurgulayan Dr. Dilli; hastaların tedavi süreçlerinde, hastane bünyesinde bulunan uluslararası standartlardaki tomografi, MR, sintigrafi, ultrasonografi, dijital spektral mamografi gibi ileri teknoloji ürünü cihazların kullanıldığını söyledi.
“KANSER TEDAVI EDILEBILIR BIR HASTALIKTIR”
Kanserin günümüzde tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu dile getiren Dr. Utku Dönem Dilli; onkoloji hastalarının tedavilerinin olumlu yönde ilerlemesi açısından öncelikle moral ve motivasyonlarının yüksek olması gerektiğini ve PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Onkoloji Merkezi’nde tedavi gören onkoloji hastalarına bu konuda her türlü desteği sunduklarını dile getirdi. Dr. Dilli, onkoloji hastalarının sosyal aktivitelerini ve yaşam standartlarını kaliteli bir şekilde devam ettirebilmelerinin tedavi başarısı açısından kendileri ve ailelerinin yanı sıra hekimler için de oldukça önemli bir unsur olduğunu ifade etti.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 785 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BUNALIMA GİREN KADIN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
BUNALIMA GİREN KADIN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
KAÇAK SİLAH VE MERMİ OPERASYONU
KAÇAK SİLAH VE MERMİ OPERASYONU