KARDA KAYIP DÜŞTÜĞÜ İDDİA EDİLEN GENÇ, ARAÇTAN TÜFEĞİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KARDA KAYIP DÜŞTÜĞÜ İDDİA EDİLEN GENÇ, ARAÇTAN TÜFEĞİ ALIRKEN VURULMUŞ

Yalvaç ilçesinde, av dönüşü elindeki tüfeğin ateş alması sonucu vurularak yaşamını yitiren Nuri Çetin'in (22), evinin önünde araçtan indiği sırada tüfeğinin namlusundan tutup kendisine doğru çektiği ve bu sırada silahın ateş alması sonucu göğsünden vurulduğu ortaya çıktı.

09 Ocak 2020 - 01:15

Yalvaç'a bağlı Çetince köyünde dün arkadaşlarıyla gittiği avdan dönerken, elindeki tüfeğin ateş alması sonucu vurulan Nuri Çetin'in ölümüne neden olan olayın, iddia edildiği gibi karlı zeminde ayağının kayması sonucu düşme ve tüfeğin ateş alması sonucu yaşanmadığı ortaya çıktı. 2 arkadaşıyla avlanmaya giden Nuri Çetin'in, dün saat 15.00 sıralarında kendisini evinin önünde bırakan arkadaşının aracından inerken, tüfeğin namlusundan tutup kendisine doğru çektiği, bu sırada silahın ateş alması sonucu göğsünden vurulduğu ve götürüldüğü hastanede yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

Nuri Çetin'in birlikte ava gittiği ve aracı kullanan Y.E.D.'nin jandarmadaki ifadesinde, "Avdan dönmüştük. Bir arkadaşımızı aracımla evlerinin önünde bıraktım. Daha sonra Nuri Çetin'in kaldığı evin kapısı önünde durdum. Nuri önce kendisi indi. Silahını almak için eğilerek tüfeği namlusundan tutup, kendisine doğru çektiği esnada silah ateş aldı. Göğüs bölgesinden yara almıştı. Kurtaramadık" dediği ortaya çıktı.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 3541 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SOSYAL MESAFELİ İLK CUMA NAMAZI KILINDI
SOSYAL MESAFELİ İLK CUMA NAMAZI KILINDI
Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı Akşehir’i Ziyaret Etti
Vakıflar Bölge Müdürü Nurullah Osmanlı Akşehir’i Ziyaret...