KAYMAKAM MEHMET TÜRK’TEN CENTİLMENLİK ÇAĞRISI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KAYMAKAM MEHMET TÜRK'TEN CENTİLMENLİK ÇAĞRISI

Kaymakam Mehmet TÜRK, Akşehirspor taraftar grup liderleri ve temsilcileri ile Kaymakamlık makamında bir toplantı gerçekleştirdi. Söz konusu toplantıya spor güvenlik kurulu üyeleri de katıldı.

11 Nisan 2019 - 08:36

Kaymakam Mehmet TÜRK yaptığı açıklamada:"14 Nisan Pazar günü saat 15:00'te oynanacak olan Akşehirspor- Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı ile ilgili 9 Nisan Salı günü Kaymakamlık makamında, alınacak güvenlik önlemlerinin görüşüldüğü İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı yaptıklarını, maç öncesinde maç esnasında ve sonrasında alınabilecek güvenlik önlemlerinin masaya yatırılarak değerlendirildiğini, seyircilerimizin  güvenle maç izleyebilmesi için alınacak tedbirlerin karara bağlandığını,  toplantı sonunda katılımcılarla birlikte Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumuna geçilerek sahanın ve tribünlerin durumunun yerinde incelendiğini ifade etti. Söz konusu toplantıya, Belediye Başkanımızın, Emniyet Müdürümüzün, Jandarma Komutanımızın, Gençlik ve Spor ilçe Müdürümüzün,  Akşehirspor Kulübü Başkanımızın ve ilgili kurum müdürlerinin katıldığını, bugün ise Akşehirspor taraftar grup liderleri ve temsilcileriyle biraraya gelerek söz konusu müsabaka ile ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını dile getirdi.
Kaymakam Mehmet TÜRK yaptığı açıklamada ayrıca:Akşehirspor taraftarlarımızın ve taraftar gruplarımızın olası tahriklere kapılmamaları, Bölgesel Amatör Lig (BAL Ligi)'nde bu zamana kadar çok güzel mücadele ederek şampiyon adayı ve lig birincisi olan Akşehirsporumuzun, ceza almasına yada  puan kaybetmesine neden olacak bir tutumdan uzak durulmasını, Nasreddin Hocamıza, Gülmecenin Başkenti Akşehir'imize yakışan bir karşılaşma olmasını istediklerini, şölen ve bayram havasında bir müsabaka dilediklerini, Nasreddin Hocamızın torunlarına yakışır bir tutum ve davranış içerisinde bulunmamızın önemli olduğunu, sportmen bir tavır sergilememiz gerektiğini sözlerine ekleyerek centilmenlik çağrısında bulundu.
Aynı temennileri tüm katılımcılarında paylaştığının vurgulandığı Akşehirsporumuza üstün başarı dileklerinin iletildiği toplantıya Kaymakam Mehmet TÜRK'ün yanısıra Belediye Başkanı Dr. Salih AKKAYA, Emniyet Müdürü Mustafa AKDEMİR, Akşehirspor Başkanı Yahya YILDIZ ve Akşehirspor Taraftar gruplarının temsilcileri katıldı.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 243 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ELEKTRİK TRAFOSUNA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ
ELEKTRİK TRAFOSUNA KENDİNİ ASARAK İNTİHAR ETTİ
NAPOLYON KİRAZ ALIMI BAŞLADI
NAPOLYON KİRAZ ALIMI BAŞLADI