KAYMAKAM ÖZEL VE BAŞKAN AKKAYA OSB ESNAFINI ZİYARET EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KAYMAKAM ÖZEL VE BAŞKAN AKKAYA OSB ESNAFINI ZİYARET EDİYOR

Akşehir kaymakamı D.r Mehmet Özel ve Belediye Başkanı Salih Akkaya Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etmeye devam ediyorlar.

13 Ocak 2023 - 11:00

Akşehir Kaymakamı Dr. Mehmet Özel ve Belediye Başkanı Salih Akkaya Akşehir’de  ekonomi ve ticari hareketliliğin sağlanması noktasında çalışmalarını sürdüren Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.
Akşehir’in her alandaki gelişimine katkı sağlamak amacıyla işadamları ve sanayi esnafı ile görüşmeler gerçekleştiren Belediye Başkanı Salih Akkaya;  “ilçemizin daha da kalkınması ve ticari hareketliliğin arttırılması konusunda neler yapabiliriz düşüncesiyle sanayi esnaflarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasındaki çalışmalarımızın yanında, ilçemiz için büyük önem taşıyan projelerimizi esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla istişare ediyoruz. İlçemize kazandıracağımız her bir projemizde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alıyoruz” dedi.Akşehir ekonomisinin kalbi olan bölgede yer alan firmaları tek tek ziyaret eden Akşehir Kaymakamı Dr. Mehmet Özel ise  özellikle yerli ve milli üretim yapan firmaları yerinde inceledi. Fabrika sahipleri ve işçilerle hasbihal eden Kaymakam Dr. Mehmet Özel işyerlerinde istihdam edilen personel sayısı, fabrikaların, atölyelerin kapasiteleri ve pazar ağları hakkında bilgi aldı. Kaymakam Dr. Mehmet Özel , Akşehir ekonomisinin can damarı olan OSB’nin çok önemli olduğunu belirterek, iş yerlerini zaman zaman ziyaret edeceğini dile getirdi. Ziyaretlerde Akşehirspor Başkanı Mustafa Kanyılmaz,Organize Sanayi Müdürü Murat Balamanda eşlik etti. 
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 585 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU YIL ŞENLİKLERDE HANGİ SANATÇI GELSİN
BU YIL ŞENLİKLERDE HANGİ SANATÇI GELSİN
YUNAK'TA YAĞMUR SELE DÖNÜŞTÜ
YUNAK'TA YAĞMUR SELE DÖNÜŞTÜ