KAYMAKAMDAN PARKHAYAT’A ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KAYMAKAMDAN PARKHAYAT’A ZİYARET

Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz PARKHAYAT Akşehir Hastanesi’ni ziyaret ederek hastanenin branşları, üniteleri, kapasitesi ve çalışanlarına ait bilgiler aldı.

25 Aralık 2019 - 09:16

Hastane Direktörü, Başhekim ve yöneticiler ile hastanenin tüm birimlerini gezerek yetkililerden detaylı bilgi alan Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz , Parkhayat Akşehir Hastanesi’nin modern binası,  tıbbi cihazları ve kadrolarıyla  tam teşekküllü bir hastane olarak donatıldığını belirterek, ilçemizde böylesine gelişmiş bir özel hastanenin olmasının Akşehir ve bölge halkı için memnuniyet verici  olduğunu söyledi. 
Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi yöneticileri ziyaret ile ilgili açıklamasında; “Hastanemiz genel itibariyle Kaymakamımız Sayın Ahmet Sait Kurnaz'a tanıtılmıştır. Akşehir halkının sağlık hizmetleri temini hususunda yaşadığı zorlukların giderilmesi için yaptığımız bu büyük yatırım, tüm boyutları ile açılışımızdan bugüne kadar olan süreci kapsar şekilde Sayın Kaymakamımıza anlatılmıştır. Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz'a yaptığı sunumda Akşehir ve bölge halkının hastane yatırımımıza göstermiş olduğu büyük teveccüh bizleri gururlandırmıştır. Hastanemizin açılışı ile yıllardır eksikliği hissedilen modern ve tam teşekküllü özel bir hastaneye kavuşmuş olmak, Akşehir ve bölge halkına sunulan büyük bir hizmettir.” dedi.
Türkiye geneline ilçeler nezdinde bakıldığında Akşehir’in özel hastaneye sahip nadir ilçelerden biri olduğunu da söyledi.
Hastane Yöneticisi: “Hastane tanıtımı, hasta ziyareti ve birlikte çekilen hatıra fotoğrafları ile kaymakamımızın ziyareti sona ermiştir. Ziyaretleri ile bizleri onurlandıran, kaymakamımıza en içten saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz. Her zaman Akşehir ve bölge halkının yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ederek, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyoruz.” dedi.
HABER MERKEZİ

Bu haber 936 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
SOSYAL MESAFELİ BİSİKLET TURU
SOSYAL MESAFELİ BİSİKLET TURU