KAYMAKAMLIKTA 15 TEMMUZ TOPLANTISI YAPILDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KAYMAKAMLIKTA 15 TEMMUZ TOPLANTISI YAPILDI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yapılması planlanan etkinliklerin belirlenmesi amacıyla düzenlenen toplantı, Kaymakam Mehmet TÜRK başkanlığında kaymakamlık makamında yapıldı.

11 Temmuz 2018 - 23:10

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü hazırlık toplantısında, ilçemiz Akşehir'de anlamına uygun ve en güzel şekilde gerçekleşmesi için yapılması planlanan faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu,düzenlenecek etkinliklerle ilgili olarak hangi kurumun ne yapacağı hususları karara bağlandı.
Toplantıya Kaymakam Mehmet TÜRK Garnizon Komutan Vekili Yüzbaşı Aycan SEVGİLİ, Belediye Başkanı Dr. Salih AKKAYA, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hilmi ERDOĞAN, İlçe Jandarma Komutan Vekili Murat SAYIN, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Adem BÜYÜKÇANGA, Milli Eğitim Müdürü Sadık KÖSEOĞLU, Müze Müdürü Ömer Faruk TÜRKAN, İlçe Sağlık Müdür Vekili Dr. Rahşan ACAR, İlçe Müftüsü Ahmet KARDAŞ, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Eyüp YILMAZ, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yusuf BAĞRIYANIK, Akşehir Ticaret Odası Başkanı Ahmet Emin MAKASCI, Ticaret Borsası Başkanı Mustafa DOĞRU, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim GÜLCÜ ve Belediye Kültür Müdürü İbrahim ÖNCEL katıldı.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 771 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ AKŞEHİR,ADAY ADAYLARINI TANITTI
AK PARTİ AKŞEHİR,ADAY ADAYLARINI TANITTI
CANKURTARANLI RAHMİ ÖRS PREMATÜRE BEBEKLERE MEZUNİYET BELGESİ VERDİ
CANKURTARANLI RAHMİ ÖRS PREMATÜRE BEBEKLERE MEZUNİYET BELGESİ...