KENDİSİ GİBİ ENGELLİ OLAN EŞİNE SEVGİSİNİ KİTAPLAŞTIRDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KENDİSİ GİBİ ENGELLİ OLAN EŞİNE SEVGİSİNİ KİTAPLAŞTIRDI

Afyonkarahisar’da doğuştan engelli bir genç, yıllar önce bakımevinde tanıştığı ve hayatını birleştirdiği eşine olan sevgisini “Aşk Engel Tanımaz” isimli kitabında anlattı.

22 Mayıs 2018 - 23:03

Afyonkarahisar’da doğuştan engelli olan Kutsal Efe, bir süre önce Kütahya Bakımevinde tanıştığı kendisi gibi doğuştan spastik engelli Ayşe Efe ile evlendi. Hiç kimsenin yardımını almadan hayatlarını birleştiren engelli çift, Afyonkarahisar’da bir apartmanın bodrum katında yaşıyor. Hayatlarını birbirlerine yardım ederek geçiren engelli çift, çok mutlu olduklarını belirtti. Eşine olan aşkını ise “Aşk Engel Tanımaz” isimli kitabında anlatan Kutsal Efe, eşini hiçbir zaman engelli olarak görmediğini ve aşkın engel tanımadığını evlenerek gösterdiklerini belirtti. 
“AŞK HİÇBİR ZAMAN 
ENGEL TANIMAZ” 
Eşine olan sevgisini bu kitapta anlattığını belirten Efe, eşiyle tanışma ve evlenme evresini de yine bu kitapta dile getiriyor. Efe, “Eşime sevgimi, hürmetimi ve saygımı yazdım bu kitapta. Başımdan geçenleri yazdım. Eşimde benim gibi engelli ama ben onu engelli görmüyorum. Aşk hiçbir zaman engel tanımaz. Kitabıma sponsor istiyorum devamı da gelecek ama ben üretemiyorum. Yazacağım kitaplara sponsor bekliyorum. Biz eşimle bakımevinde tanıştık biz, Kütahya Bakımevinde. Sohbet anında eşimle tanıştık. Sonradan sevdik birbirimizi. Nişanlandık ve evlendik. Bu sevgiyi de kitaba döktüm” diye konuştu. İHA

Bu haber 2141 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
ARABALI SİNEMA ETKİNLİĞİNE YOĞUN İLGİ
SOSYAL MESAFELİ BİSİKLET TURU
SOSYAL MESAFELİ BİSİKLET TURU