KIZILAY RAMAZANDA İFTAR YEMEĞİ DAĞITIMIYLA GÖNÜLLERİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KIZILAY RAMAZANDA İFTAR YEMEĞİ DAĞITIMIYLA GÖNÜLLERİ FETHETMEYE DEVAM ETTİ

Türk Kızılayı Akşehir Şubesi koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan ayı boyunca sefer tasları ile iftar yemeği dağıtarak gönülleri fethetmeye devam etti.

07 Mayıs 2021 - 04:15 - Güncelleme: 07 Mayıs 2021 - 04:55

Türk Kızılayı Akşehir Şubesi Başkanı Yalın Sümer,’’ Vatandaşlarımız şunu bilsin, bize her şekilde ulaşabilirler. Her zaman Kızılay var, yalnız değilsiniz" dedi. Koronavirüs salgınıyla birlikte çalışmalarına başlayan ve ihtiyaç sahibi insanlara yardım ulaştıran Türk Kızılay Akşehir şubesi, Ramazan ayı boyunca da sosyal yardımlarını sürdürecek. Türk Kızılay Akşehir Şube Başkanı Yalın Sümer yaptığı açıklamada, Covid-19 virüsünün hayatlarımızdan biran önce çıkmasını söyleyerek, "Bu ramazanda çok buruk geçiyor. Dünyanın ve ülkemizin zor bir süreçten geçtiği günlerde Akşehir Vefa destek gurubu olarak, karantinanın başladığı ilk günden buyana, hijyen paketleri, gıda paketleri yardımı ile sokağa çıkma yasağı kapsamındaki 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın sağlık ve diğer ihtiyaçlarını gidermede halkımızın yanında olduk. " 
Ramazan ayı boyunca sefer tasları ile iftar yemeği dağıtarak yardıma muhtaç kişilere ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen Yalın Sümer, ’’Kızılay Akşehir olarak bunu bir adım öteye taşıyarak sefer tasları ile iftar yemeği dağıtarak Ramazan ayı boyunca misafir olmayı hedefleyerek yanlarında olacağız. Gerek olması durumunda, görev ortamı ortaya çıkarsa yemek dağıtımını devam ettireceğiz. Bunu yaparken yardım sever halkımızın maddi manevi yanımızda olacaklarından eminiz. Salgın dolayısı ile toplu iftar sofraları olmayacak. Bu ihtiyaç sahibi yoksul, yaşlı, salgın dolayısı ile işini kaybeden kardeşlerimiz ve büyüklerimiz ile buluşmak yardım etmek için çok büyük bir fırsat. Gerek maddi gerekse ayni yardımlarınızın, Ramazanda halķımız ile buluşmasında aracı olmamızı isterseniz, Kızılay Akşehir Şubesine ulaşın. Tencereyi yine hep birlikte kaynatalım’’dedi.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 311 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONU: KARBONMONOKSİT ZEHİRLENMELERİ
KONU: KARBONMONOKSİT ZEHİRLENMELERİ
TÜM ACİL NUMARALAR 112'DE TOPLANDI
TÜM ACİL NUMARALAR 112'DE TOPLANDI