KOMEKTE KAYIT İÇİN SON FIRSAT
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KOMEKTE KAYIT İÇİN SON FIRSAT

Konya’nın nitelikli iş gücü ihtiyacına, istihdamına ve sosyal hayatına katkısını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları ile Aile Sanat ve Eğitim Merkezleri yeni döneme yeni kurs merkezleri ve yeni branşlarla başlıyor.

30 Ocak 2019 - 23:29

Bu dönem yeni açılacak merkezlerle birlikte Konya genelinde 68 kurs merkezine ulaşan KOMEK ve ASEM kayıtları 3 Şubat’a kadar devam edecek. Kayıtların sona ermesinin ardından eğitimler; hafta içi gruplar için 11 Şubat’ta, hafta sonu grupları için 16 Şubat’ta başlayacak.

Akşehir KOMEK Kurs Merkezinde bu dönem için planlaması yapılan 51 farklı branşta farklı gün ve saatlerde toplam 60 ayrı grupta eğitim öğretim faaliyetleri devam edecek. Kontenjanı müsait ve kayıt alınmaya devam eden kurslar ise Adli Kalem İşleri, 3 Boyutlu Proje Çizimi Autocad, Osmanlı Türkçesi, Kur’an-ı Kerim Elifba Okuma (Erkekler), Diksiyon (Mart ayında başlayacak 2.grup), Arapça A1, Fotoğraf Çekimi ve Düzenleme Teknikleri, Ney Eğitimi, İğne Oyası (Bayanlara), Tefsir-Meal Dersleri, Girişimcilik, Cenaze Hizmetleri (Bayan ve Erkek Grupları), Mantar Yetiştiriciliği, Etkili ve Hızlı Okuma, Yabancılar İçin Türkçe, Kaligrafi, Emlak Danışmanlığı, Havuz Suyu Operatörlüğü, İleri Excel Eğitimi, Giyim, Saç Sakal Kesimi, Meyve Ağaçlarında Budama, Hasta ve Yaşlı Bakımı, Arduino (Robotik Kodlama) Eğitimi, Açık Alan Satıcıları Eğitimi, Halkla İlişkiler ve Organizasyon, 0-72 Ay Çocuk Gelişimi (Eğitici Annelik), Sandık Kurulu Görevlilerinin Eğitimi
HABER MERKEZİ

Bu haber 491 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lunaparkta bıçaklı kavga: 4 yaralı
Lunaparkta bıçaklı kavga: 4 yaralı
AKŞEHİRSPOR’UN TÜRKİYE KUPASI KARŞILAŞMASI  A SPOR’DAN CANLI YAYINLANACAK
AKŞEHİRSPOR’UN TÜRKİYE KUPASI KARŞILAŞMASI A SPOR’DAN CANLI...